This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/heel/huis-daalzicht-8/44442785/

Daalzicht 86097 EL HeelHeel
€ 590,000 k.k.
Description
Ruime en energiezuinige levensloopbestendige gezinswoning met vijf slaapkamers, inpandige garage en riante tuin
Aan de Daalzicht 8 in Heel staat deze goed verzorgde, vrijstaande gezinswoning waarin ruimte, comfort en levensloopbestendig wonen op een bijzonder prettige wijze samenkomen. De woning beschikt over maar liefst vijf slaapkamers, een royale woonkamer, een ruime leefkeuken, diverse werk- en hobbyruimtes, een garage en een zeer grote achtertuin. Dankzij de slaapkamer en sanitaire voorzieningen op de begane grond is de woning bovendien uitstekend geschikt voor gelijkvloers wonen.
Bij aankomst valt direct de keurig aangelegde voortuin op. Op de eigen oprit is voldoende parkeergelegenheid aanwezig voor meerdere auto’s. De inpandige garage is voorzien van een elektrisch bedienbare poort en beschikt over een praktische smeerput, waardoor deze ruimte bijzonder interessant is voor de auto- of motorliefhebber.
Begane grond
Via de entree bereikt u de ruime ontvangsthal, die toegang biedt tot de verschillende leefruimtes. De woning kent een verrassend ruime en functionele indeling, waarbij wonen, koken, slapen, werken en ontspannen op harmonieuze wijze met elkaar zijn verbonden.
De royale woonkamer vormt een comfortabele plek voor het hele gezin. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht en creëren een fijne verbinding met de tuin. Aansluitend bevindt zich de ruime leefkeuken, waar voldoende plaats is voor een grote eettafel. Hierdoor vormt de keuken een centraal punt in de woning, ideaal voor lange diners, gezellige avonden en het dagelijkse gezinsleven.
Op de begane grond bevindt zich tevens een ruime slaapkamer. In combinatie met de aanwezige badkamer maakt dit de woning volledig levensloopbestendig. Deze kamer kan uiteraard ook uitstekend worden ingericht als werkkamer, praktijkruimte, speelkamer of hobbyruimte. De badkamer is voorzien van een luxe bad, wastafel, douche en toilet.
De inpandige garage is vanuit de woning bereikbaar en biedt naast ruimte voor een auto volop mogelijkheden voor opslag, klussen of het uitoefenen van een hobby.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich maar liefst drie verrassend ruime slaapkamers. Door het grote aantal kamers is de woning bijzonder geschikt voor een groter gezin, thuiswerkers of bewoners die behoefte hebben aan extra logeer-, hobby- of studeerruimte.
Ook een tweede badkamer bevindt zich op deze verdieping welke is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Op de tweede verdieping bevindt zich slaapkamer nummer 5. Ook is hier nog genoeg bergruimte te vinden.
Buitenruimte
Een absoluut pluspunt van deze woning is de zeer royale achtertuin. De tuin is gelegen op het noorden, maar biedt door zijn uitzonderlijke afmetingen gedurende de dag verschillende zon- en schaduwplekken. Hierdoor zijn er volop mogelijkheden voor het aanleggen van meerdere terrassen, een speelgedeelte, moestuin, zwembad of een fraaie groene tuin met veel privacy.
De achtertuin is tevens bereikbaar via een eigen achteringang. Achter op het perceel staat een vrijstaande berging met een aangrenzende overkapping en een gecombineerde ‘mancave’. Een ideale plek voor de hobbyist, klusser, autoliefhebber of voor het creëren van een gezellige ontspanningsruimte. Onder de overkapping kan in alle rust van de tuin worden genoten.
De woning beschikt tevens over een handige provisiekelder.
Duurzaam en energiezuinig
De woning is voorzien van diverse energiebesparende, comfortabele voorzieningen en beschikt over energielabel A. Zo is de gehele begane grond uitgerust met vloerverwarming (m.u.v. de gang en woonkamer) en beschikt de woning over een warmteterugwininstallatie. Op het dak liggen maar liefst 16 zonnepanelen, waarmee een aanzienlijke hoeveelheid duurzame energie kan worden opgewekt.
De verwarming en warmwatervoorziening worden verzorgd door een Nefit TrendLine cv-ketel. Aan de achterzijde zijn zowel op de begane grond als op de verdieping rolluiken aanwezig. De platte daken zijn voorzien van sedumbedekking, wat niet alleen bijdraagt aan de isolatie en waterbuffering, maar tevens zorgt voor een groene en duurzame uitstraling.
Bijzonderheden:
- Vrijstaande en goed verzorgde gezinswoning;
- Volledig levensloopbestendig;
- Maar liefst vijf slaapkamers;
- Slaapkamer en sanitaire voorzieningen op de begane grond;
- Geschikt voor werken of praktijk aan huis;
- Energielabel A;
- Vloerverwarming op de gehele begane grond;
- Warmteterugwininstallatie;
- 16 zonnepanelen; (2025)
- Nefit TrendLine cv-ketel;
- Rolluiken aan de achterzijde op de begane grond en verdieping;
- Sedumdaken op de platte dakgedeelten;
- Inpandige garage met elektrische poort en smeerput;
- Vrijstaandeberging met mancave en overkapping;
- Zeer ruime achtertuin met eigen achteringang;
- Bronpomp met sproei-installatie;
- Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein.
Daalzicht 8 is een verrassend ruime en veelzijdige woning die ideaal is voor gezinnen, thuiswerkers, hobbyisten en bewoners die nu of in de toekomst gelijkvloers willen wonen. De combinatie van vijf slaapkamers, royale leefruimtes, meerdere garages, duurzame voorzieningen en een uitzonderlijk grote tuin maakt deze woning absoluut een bezichtiging waard.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 590,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,296
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 179 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 26 m²
- External storage space
- 38 m²
- Plot size
- 690 m²
- Volume in cubic meters
- 890 m³
Layout
- Number of rooms
- 13 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, and 2 washstands
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline HRC30/CW5 (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HEEL EN PANHEEL C 2206
- Cadastral map
- Area
- 690 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 0.01 metre deep and 0.01 metre wide
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
Garage
- Type of garage
- Garage with carport
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda