This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/heemstede/huis-dinkellaan-5/43302905/

Dinkellaan 52105 VJ HeemstedeRivierenbuurt
€ 1,100,000 k.k.
Description
UNIEKE KANS!
SEMI BUNGALOW MET ZONNIGE TUIN RONDOM EN VRIJ ZICHT AAN VOORZIJDE!
Deze semi bungalow ligt op de mooiste plek van de Dinkellaan: aan het einde van de laan en met vrij zicht op het weiland. Beter kan niet! Je komt binnen in een zeer ruime entree. Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer. De woonkamer is licht en heeft een grote raampartij aan de voorzijde die zicht geeft op het weiland, aan de achterzijde bevindt zich een schuifpui die zicht geeft op de achtertuin. De half open keuken is voorzien van inbouwapparatuur. Via een loopdeur vanuit de keuken en de schuifpui uit de woonkamer is er toegang tot de tuin. De keurig verzorgde tuin loopt rondom de woning, heeft een deur naar het Dinkelpad en een deur naar de voorzijde en is voorzien van vijver, schuur en kas.
Middels een paar traptreden wordt de eerste etage bereikt, een paar treden verder de 'zolder'etage. Hoewel deze geen stahoogte heeft is het een prettige, lichte (dankzij een dakraam) ruimte die perfect gebruikt kan worden als berging. De eerste etage telt twee ruime slaapkamers, beide voorzien van houten kozijn met dubbel glas. De slaapkamer in het midden heeft een Frans balkon. De badkamer is voorzien van inloopdouche, wastafel, tweede toilet en mechanische ventilatie.
De voormalig garageruimte is al sinds de bungalow in eigendom is aangepast naar twee werk/slaapkamers en een handige wasruimte. In de wasruimte zitten de aansluitingen voor de wasmachine en droger en hangt de CV-ketel (Atag, bouwjaar 2020). Via de wasruimte is middels een loopdeur ook de achtertuin te bereiken. De twee kamers zijn perfect te gebruiken voor kantoor aan huis, slaapkamer of logeerplek.
De bungalow ligt op de mooiste plek van de Dinkellaan. Doordat de woning aan het einde van de laan ligt en de laan geen doorgaande weg is, ligt het zeer rustig. Er is enkel bestemmingsverkeer en af en toe fietsers die voorbij komen. Aan de overzijde ligt een weiland waardoor er vrij uitzicht is. Aan de achterzijde ligt het Dinkelpad, daardoor liggen de achterliggende woningen iets verder weg. Op loopafstand is een buurtsupermarkt gelegen, ideaal. Qua natuur hebben we aan de ene zijde de Amsterdamse waterleidingduinen en aan de andere kant wandelbos Groenendaal. Wat een fijne locatie!
Indeling
Begane grond
Voortuin. Entree woning. Ruime hal met meterkast en toiletruimte. Toegang woonkamer. Zeer ruime en lichte woonkamer met grote raampartijen en een sfeervolle haard. Via schuifpui toegang tot achtertuin. Aan woonkamer grenst de semi open keuken, deze is voorzien van inbouwapparatuur. Via de keuken is er ook toegang tot de achtertuin.
Achter de keuken ligt een paar treden lager de wasruimte. Een ruime berging met aansluitingen voor wasmachine en droger en tevens de plek waar de CV-ketel hangt. Verder telt deze etage een ruime kamer met achtergelegen ruimte, ideaal als werk/slaapkamer.
Eerste etage
Ruime overloop. Toegang tot 'bergzolder'. Deze ruimte heeft geen stahoogte maar is door het dakraam wel prettig licht en ideaal om als berging te gebruiken. Twee slaapkamers (ca. 3,99 m x 3,75 m en 3,99 m x 3,77 m), waarvan één slaapkamer voorzien van Frans balkon. Badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet.
Dinkellaan 5 in 't kort:
- Semi bungalow van ca. 154 m2 met tuin rondom
- Perceel ca. 640 m2!
- Doorzonwoonkamer met semi open keuken
- Drie slaapkamers
- Zeer ruime 'bergzolder'
- Nette badkamer
- Aparte berging met aansluiting voor wasmachine en droger
- Rondom tuin met kas en schuur
- Achteruitgang tuin naar Dinkelpad
- Aan voorzijde zicht op weiland
- Geen doorgaande weg, enkel bestemmingsverkeer en fietsers
- Op loopafstand van buurtsuper, op fietsafstand van Binnenweg met diverse winkels
- Nabij pannenkoekenhuis de Konijnenberg
- Op fietsafstand van station Heemstede-Aerdenhout
- Vanaf Herenweg gaat bus 250 naar station Haarlem
- Nabij Amsterdamse waterleidingduinen en wandelbos Groenendaal
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,100,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,143
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1966
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 640 m²
- Volume in cubic meters
- 599 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG HR-107 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HEEMSTEDE B 7759
- Cadastral map
- Area
- 640 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda