This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/heemstede/huis-kraanvogellaan-18/43267378/

Kraanvogellaan 182106 DD HeemstedeDichters- en Vogelbuurt
€ 1,325,000 k.k.
Description
STIJLVOLLE RUIME 2-ONDER-1KAPWONING IN HET KINDERVRIENDELIJKE VOGELPARK.
Deze royale 2-onder-1 kapwoning met tuin en garage ligt aan een brede rustige straat in het geliefde vogelpark. De in rode baksteen opgetrokken halfvrijstaande woning is in 2009 gebouwd in de sfeervolle 30-er jaren stijl en heeft een goede indeling. Parkeren voor twee auto's kan voor de deur op de eigen oprit. De achtertuin ligt aan een binnenwatertje. Door de vrije ligging is de tuin de hele dag zonnig. Deze uitstekend onderhouden woning is op loopafstand gelegen van winkels en het NS station Heemstede/Aerdenhout. Strand, duinen en het centrum van Haarlem zijn op fietsafstand.
Indeling
Parterre: voortuintje met oprit naar de aangebouwde garage, entree hal met garderobe, meterkast en toilet voorzien van fonteintje, gang met diepe trapkast, ruime woonkeuken en heerlijk lichte woonkamer gericht op de tuin met opslaande deuren. Woonkamer is vergroot met aanbouw en heeft extra zijraam.
1e verdieping: zeer ruime overloop met apart toilet voorzien van fonteintje, royale slaapkamer met inbouwkast aan de voorzijde gelegen, vergrote badkamer met ligbad en aparte douche, wastafel met twee kranen, spiegel met verlichting, vloerverwarming en handdoekradiator.
Twee ruime slaapkamers aan de achterzijde en de trap naar de tweede verdieping.
2e verdieping: overloop, L vormige slaapkamer aan de voorzijde voorzien van groot dakraam, kamer aan de achterzijde aansluiting voor wasmachine/droger, CV combi ketel, ventilatiesysteem en voorzien van een groot dakraam.
Vliering: via vlizotrap te bereiken ruime bergvliering.
Bijzonderheden:
- Woonopvlak 186 M2
- Volledig geïsoleerd
- Zonnepanelen
- Parkeerplaats 2 auto's
- Geheel voorzien van stucwerk
- Iedeaal gezinshuis met centrale ligging
- Asking price
- € 1,325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,124
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 186 m²
- Other space inside the building
- 19 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 265 m²
- Volume in cubic meters
- 745 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Intergas (2008, in ownership)
Cadastral data
- HEEMSTEDE B 10255
- Cadastral map
- Area
- 265 m²
- Back garden
- 63 m² (7.00 metre deep and 9.00 metre wide)
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda