
Raadhuisplein 19-A5473 GC Heeswijk-DintherSt. Servatius - Schoonstr - Den Dolvert
New
€ 1,045,000 k.k.
Eye-catcherDuurzaam wonen met historie, luxe, 260 m² leefruimte en royale tuin
Description
Sommige huizen hebben ruimte, anderen hebben karakter en heel af en toe komt er een woning voorbij die beide moeiteloos samenbrengt. Dit vrijstaande huis in Heeswijk-Dinther is zo’n plek waar historie, comfort en leefruimte op een bijzondere manier samenkomen. Met maar liefst 260 m² woonoppervlak, zes ruime slaapkamers, een riante tuin én een verhaal dat teruggaat tot de fundamenten van een oud klooster, voelt dit huis vanaf het eerste moment bijzonder. Dankzij (gedeeltelijk) vloerverwarming, energielabel A en een moderne afwerking geniet je hier bovendien van hedendaags wooncomfort op hoog niveau.
De royale benedenverdieping is ingericht voor het dagelijks leven en voor de momenten die je wilt koesteren. Denk aan lange avonden bij de open haard, kinderen die in de tuin spelen of vrienden die aanschuiven aan een grote eettafel. In de nieuwe keuken (2025) bereid jij de lekkerste gerechten. De U-opstelling biedt volop werk- en kastruimte en sluit perfect aan op de warme, uitnodigende sfeer.
De aparte ruimte met directe toegang tot de tuin is ideaal als thuiskantoor of speelruimte voor de kinderen. En heb je extra opbergruimte nodig? Het huis is onderkelderd, wat zorgt voor een zee aan praktische ruimte. Verder vind je op de begane grond twee wasruimtes, zo houd je je huis altijd lekker opgeruimd.
Ook buiten is er volop ruimte. De volledig vernieuwde achtertuin op het zuidwesten is gemaakt om van te genieten; van zonnige middagen tot lange zomeravonden onder de veranda met lichtstraat direct aan huis. Achter in de tuin wacht nóg een verrassing: een tuinhuis met een indrukwekkende veranda welke talloze mogelijkheden biedt. Denk aan een hobbyruimte, buitenbar of een plek voor gezellige familie barbecues. De grote voortuin en royale oprit zorgen daarnaast voor een statige entree en volop parkeergelegenheid op eigen terrein.
Boven vind je een royale badkamer met ligbad en douche en ook zijn er zes volwaardige slaapkamers die stuk voor stuk ruim aanvoelen. Hier is er plek genoeg voor een (groeiend) gezin, een werkkamer, walk-in closet of die hobbykamer waar je altijd al van droomde.
De ligging maakt het helemaal af. Je woont hier rustig en vrij, terwijl het centrum van Heeswijk-Dinther zich op korte afstand bevindt. Voor de dagelijkse boodschappen, scholen, sportclubs en voorzieningen hoef je nooit ver weg. Ook natuurliefhebbers zitten hier goed, met prachtige wandel- en fietsroutes in de directe omgeving en het groene buitengebied letterlijk om de hoek. Bovendien bereik je via de N279 en A50 snel steden als ’s-Hertogenbosch, Eindhoven en Nijmegen, waardoor deze locatie een ideale combinatie biedt van rust, bereikbaarheid en het fijne dorpsleven.
Belangrijk om te weten:
- Vrijstaand wonen met maar liefst 260 m² woonoppervlak;
- Gebouwd op de fundamenten van een oud klooster;
- Energielabel A en deels voorzien van vloerverwarming;
- Royale woonkamer met open haard;
- Nieuwe keuken (2025) in praktische U-opstelling;
- Aparte werk-/speelkamer met toegang tot de tuin;
- Twee wasruimtes aanwezig;
- Onderkelderd met authentieke gewelvenvloer;
- Zes ruime slaapkamers en een royale badkamer met ligbad en douche;
- Recent vernieuwde achtertuin op het zuidwesten;
- Veranda aan huis met lichtstraat;
- Tuinhuis met royale overkapping/veranda;
- Grote voortuin en ruime oprit;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,045,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,019
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 260 m²
- Other space inside the building
- 51 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 653 m²
- Volume in cubic meters
- 1,026 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Passive ventilation system and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecomline HR (gas-fired combination boiler from 2002, in ownership)
Cadastral data
- HEESWIJK-DINTHER C 5615
- Cadastral map
- Area
- 653 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 298 m² (14.22 metre deep and 17.88 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda