This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/heikant/huis-weverij-23/89172588/

Weverij 234566 BZ HeikantKern Heikant
€ 557,500 v.o.n.
Description
In De Weverij in Heikant bieden wij deze vrijstaande bungalow aan waarvan de ruwbouw al is voltooid. De woning wordt in deze fase aangeboden zodat een koper de verdere afwerking en indeling nog grotendeels zelf kan bepalen. Een mooie kans om een comfortabele nieuwbouwwoning geheel naar eigen wensen te realiseren.
Indeling:
Je komt de woning binnen via de hal met meterkast en toilet. Vanuit de hal heb je toegang tot de slaapkamer aan de voorzijde van de woning en tot de royale woonkamer.
De woonkamer is voorzien van grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde, waardoor er veel natuurlijk licht binnenvalt en de ruimte extra ruimtelijk aanvoelt. Aan de achterzijde bevinden zich een schuifpui en een achterdeur die toegang geven tot de achtertuin. De ruimte aan de achterzijde van de woonkamer biedt volop mogelijkheden voor het realiseren van een royale keukenopstelling.
Vanuit de keuken bereik je de gang die toegang geeft tot de wasruimte, de tweede slaapkamer en de badkamer. Via deze gang zijn tevens de technische ruimte/berging en de inpandige garage bereikbaar.
De badkamer heeft naast een deur naar de gang ook een rechtstreekse verbinding met de eerste slaapkamer. Daarnaast is de badkamer voorzien van een elektrisch bedienbaar dakraam, wat zorgt voor extra daglicht en ventilatiemogelijkheden.
Voor de binnendeuren, wandtegels, vloertegels en het sanitair zijn stelposten opgenomen in de koopsom. Hierdoor heb je als koper nog volop de mogelijkheid om de afwerking van de woning naar eigen smaak en wensen te bepalen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 557,500 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,162
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2025
- Type of roof
- Flat roof covered with plastic
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- Plot size
- 494 m²
- Volume in cubic meters
- 345 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, skylight, mechanical ventilation, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HULST S 1886
- Cadastral map
- Area
- 334 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HULST S 1885
- Cadastral map
- Area
- 160 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda