This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hellevoetsluis/huis-appelgaarde-50/80900070/

Appelgaarde 503225 GK HellevoetsluisMorgen Stont
€ 350,000 k.k.
Description
Deze fijne hoekwoning beschikt over een ruime woonkamer met een grote schuifpui naar de tuin, een open keuken en twee slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer is voorzien van een dakkapel en op zolder bestaat de mogelijkheid om een derde slaapkamer te realiseren. Met 8 zonnepanelen, een praktische indeling en een achtertuin met overkapping is dit een aantrekkelijke woning op een rustige locatie aan een woonerf.
De woning ligt in de wijk De Kooistee in Hellevoetsluis, met winkels, scholen en andere dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Ook het winkelcentrum De Struytse Hoeck en diverse wandel- en fietsroutes zijn gemakkelijk bereikbaar.
Indeling
Bij binnenkomst komt u in de ontvangsthal, waar zich de meterkast en de toiletruimte bevinden. Vanuit de hal heeft u toegang tot de leefruimte.
De ruime woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en biedt volop mogelijkheden voor een comfortabele zithoek en een separate eethoek. Aan de achterzijde zorgt de grote schuifpui voor een prettige verbinding met de achtertuin, waar u direct toegang heeft tot de overkapping. Vanuit de woonkamer zijn tevens de afgesloten trapopgang en de praktische trapkast bereikbaar.
Aan de voorzijde bevindt zich de open hoekkeuken. Deze is uitgerust met een inductie kookplaat, recirculatie afzuigkap en oven. Dankzij het raam aan de voorzijde geniet u hier van een prettig uitzicht op de straat.
1e verdieping
Via de trap bereikt u de overloop op de eerste verdieping. Vanaf hier heeft u toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, een praktische inbouwkast en een uitklapbare vlizotrap naar de zolderverdieping.
• Slaapkamer 1: De ruime hoofdslaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en is vergroot door middel van een dakkapel. De ingebouwde kastenwand biedt praktische opbergruimte.
• Slaapkamer 2: De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is dankzij het dakraam heerlijk licht.
Badkamer
De badkamer is compleet ingericht met een douche, wastafel en toilet. Daarnaast bevindt zich hier de aansluiting voor de wasmachine. Het dakraam zorgt voor aangenaam daglicht en natuurlijke ventilatie.
Zolder
Via de vlizotrap bereikt u de zolderverdieping. Deze open ruimte beschikt over een dakraam en biedt mogelijkheden om een derde slaapkamer te realiseren. Tevens bevindt zich hier de opstelling van de cv-ketel.
Tuin
De voortuin is netjes aangelegd en grenst aan een rustig pad op het woonerf.
De ruime achtertuin vormt een fijne plek om buiten te ontspannen. Direct aan de achtergevel bevindt zich een overkapping met een houten vlonder, waardoor u ook bij minder mooi weer beschut buiten kunt zitten. De tuin beschikt verder over een achterom en is omsloten door een houten erfafscheiding, wat zorgt voor een prettige mate van privacy.
Algemeen
Bouwjaar 1990
Inhoud 322m³.
145m² eigen grond.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van dubbel glas.
De woning wordt verwarmd middels een cv-combiketel met radiatoren (bouwjaar: 2014). Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Oplevering in overleg.
Bij het opstellen van de vraagprijs is rekening gehouden met de staat van onderhoud en afwerking van de woning.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Omdat verkoper deze woning niet zelf heeft bewoond zal hier ook de 'niet-bewoningsclausule' worden opgenomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,487
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1990
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 322 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2014, in ownership
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS G 2195
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 55 m² (9.84 metre deep and 5.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda