This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hellevoetsluis/huis-marshalllaan-72/44466658/

Description
Wonen op een plek waar rust, ruimte en comfort samenkomen? In de geliefde woonwijk Den Bonsen Hoek staat deze royale, vrijstaande woning klaar voor nieuwe bewoners. Een huis dat direct een warm gevoel geeft en tegelijkertijd alle ruimte biedt voor het leven van vandaag én morgen.
Vanaf het moment dat u binnenstapt, valt de lichte en ruime opzet op. De woonkamer is een fijne plek om samen te komen, met grote raampartijen, een sfeervolle openhaard op gas en openslaande deuren naar de tuin. De open keuken is compleet en modern uitgerust – ideaal voor gezellige etentjes of een snelle ochtendstart. Dankzij de vloerverwarming geniet u hier het hele jaar door van comfort.
Met maar liefst vijf slaapkamers en twee badkamers is dit huis perfect voor gezinnen, thuiswerkers of iedereen die extra ruimte zoekt. De indeling is praktisch en flexibel: of u nu droomt van een werkkamer, hobbyruimte of logeerkamers, hier kan het allemaal. De tweede verdieping biedt bovendien extra mogelijkheden, bijvoorbeeld voor opgroeiende kinderen of een rustige werkplek.
Buiten wacht een prachtig aangelegde tuin rondom de woning. Meerdere terrassen, groen en een vijver zorgen voor een ontspannen sfeer. Of u nu wilt genieten van de zon of juist de schaduw opzoekt, er is altijd een fijne plek te vinden. Op de ruime oprit parkeert u eenvoudig meerdere auto’s op eigen terrein.
De ligging maakt het plaatje compleet. In de directe omgeving vindt u basisscholen, sportvoorzieningen en het buurtwinkelcentrum De Jachthoorn voor de dagelijkse boodschappen. Alles wat u nodig heeft ligt binnen handbereik, terwijl u thuis geniet van rust en privacy.
Deze woning is bovendien goed onderhouden en toekomstgericht, met energielabel A, zonnepanelen en moderne installaties. Een huis waar u zorgeloos kunt wonen en volop kunt genieten.
Kortom: een ruim, comfortabel en veelzijdig familiehuis op een fijne locatie – klaar om nieuwe herinneringen te maken.
Kenmerken:
- Royale vrijstaande woning
- Eigen grond
- Rustige ligging in hofje
- 2023 buiten schilderwerk uitgevoerd
- Cv-combiketel, Remeha Calenta, bouwjaar 2020
- Slimme thermostaat met ruimte regeling
- PV panelen 16 stuks geplaatst in 2015
- Energielabel A
- Oplevering in overleg, indicatie begin vierde kwartaal 2026
BIJZONDERHEDEN:
* Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kun je per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dien je daarna digitaal aan ons te bevestigen via jouw MOVE-account. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming.
* Bij het sluiten van een koopovereenkomst verklaar je je akkoord dat ondertekening van de koopovereenkomst eventueel digitaal plaatsvindt (met iDIN identificatie) door gebruikmaking van het platform van DocuSign.
* De koopovereenkomst wordt opgesteld conform het meest recente model dat is vastgesteld door de NVM, de Consumentenbond en Vereniging Eigen Huis en aangevuld met (indien van toepassing) enkele aanvullende artikelen zoals een ouderdomsclausule en/of een asbestclausule.
* Vanzelfsprekend staat het je vrij om, indien gewenst, een bouwkundige uit te nodigen de woning bouwkundig voor je te keuren teneinde jezelf een goed beeld te kunnen vormen van de bouwkundige staat van de woning.
* Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend.
VOORNE PUTTEN
Voorne Putten is een dubbeleiland ten zuiden van Rotterdam met een oppervlakte van 22000 hectare, telt ruim 150.000 inwoners en bestaat uit de eilanden Voorne en Putten welke gescheiden zijn door de oude rivierarm de Bernisse. Sinds de herindeling in 2023 bestaat het eiland uit de gemeentes Voorne aan Zee en Nissewaard.
HELLEVOETSLUIS
Met ruim 40.000 inwoners de grootste plaats in de gemeente Voorne aan Zee. De prachtige ligging aan het Haringvliet biedt volop recreatiemogelijkheden. Er zijn diverse basisscholen en ook scholen voor voortgezet onderwijs aanwezig. In winkelcentrum De Struytse Hoeck zijn naast 3 supermarkten meer dan 130 winkels gelegen en kunt u gratis parkeren. Hellevoetsluis heeft een rijk maritiem verleden, de vesting is in het begin van de 17e eeuw aangelegd om de oorlogs- en handelshaven te versterken en tot in de 19e eeuw in gebruik geweest als marine haven.
ENTHOUSIAST?
Dat kunnen wij ons voorstellen. Maak dan snel een afspraak voor een oriënterende bezichtiging van deze vrijstaande woning. Je eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij je langs! Bel voor een vrijblijvend verkoopgesprek. DE MOOISTE HUIZEN KOOP JE BIJ OOMS MAKELAARS HELLEVOETSLUIS. DIT HUIS BEWIJST HET.
TOT SLOT
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Ooms Makelaars behartigt de belangen van de verkopende partij. Ons advies bij het kopen van jouw nieuwe woning is dan ook om je eigen NVM-aankoopmakelaar mee te nemen.
DÉ NVM-MAKELAAR OP VOORNE-PUTTEN MET 10 VESTIGINGEN IN JOUW REGIO WAARONDER HELLEVOETSLUIS EN SPIJKENISSE
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 899,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,682
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 192 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 545 m²
- Volume in cubic meters
- 793 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, bath, 2 washstands, whirlpool, steam cabin, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HELLEVOETSLUIS L 2924
- Cadastral map
- Area
- 545 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda