This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/helmond/appartement-timpaanstraat-16/43339502/

Timpaanstraat 165705 KM HelmondAnnabuurt en Suytkade
€ 325,000 k.k.
Description
Ruim 3-kamer appartement met praktische indeling en volop mogelijkheden
Aan de Timpaanstraat 8 in Helmond bieden wij dit 3-kamer appartement aan met een woonoppervlakte van circa 87 m². De woning beschikt over een ruime woonkamer, twee slaapkamers en een praktische indeling. Het appartement is netjes onderhouden, maar biedt ruimte voor modernisering, waardoor je het geheel naar eigen wens kunt afwerken.
De basis is goed: de wanden zijn netjes afgewerkt en de indeling is overzichtelijk en functioneel. Dit maakt het een geschikte woning voor wie op zoek is naar een appartement dat je stap voor stap kunt aanpassen en eigen kunt maken.
Indeling
Bij binnenkomst kom je in de hal die toegang geeft tot alle vertrekken. Vanuit hier bereik je de woonkamer, de slaapkamers, de badkamer, het separate toilet en de berging.
De woonkamer is met circa 46 m² opvallend ruim en vormt het centrale punt van het appartement. De brede raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en geven de ruimte een open karakter. Er is voldoende plaats voor een zitgedeelte en een eethoek.
Aansluitend ligt de halfopen keuken. Deze is functioneel ingericht en voorzien van onder andere een combi-oven en gasfornuis. De keuken biedt een goede basis en kan naar wens worden gemoderniseerd.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers van goed formaat. Deze zijn geschikt als slaapkamer, werkkamer of logeerruimte.
De badkamer is netjes en praktisch ingericht. Daarnaast is er een separaat toilet aanwezig. In de interne berging bevinden zich de opstelling van de C.V.-ketel en extra opslagruimte.
Berging en parkeren
In de kelder van het complex beschik je over een eigen berging, ideaal voor fietsen en extra opslag. Daarnaast is er een eigen parkeerplaats aanwezig.
Ligging en omgeving
De woning ligt op een centrale locatie in Helmond, op korte afstand van het centrum en het treinstation. Hierdoor zijn winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen eenvoudig bereikbaar. Ook de verbinding richting Eindhoven is goed.
Op loopafstand bevindt zich de Kanaaldijk met diverse terrassen, restaurants en cafés. Daarnaast ligt De Cacaofabriek in de directe omgeving, met een aanbod van film, muziek en exposities.
Bijzonderheden
Woonoppervlakte ca. 87 m²
Energielabel B
Ruime woonkamer van ca. 46 m²
Twee slaapkamers
Eigen berging en parkeerplaats in de kelder
Praktische indeling met goede basis
Mogelijkheden voor modernisering
Centrale ligging nabij centrum en station
Benieuwd naar de mogelijkheden van dit appartement?
Neem gerust contact op met HRS Makelaars voor een bezichtiging. We laten je de woning graag zien.
Deze voormalige huurwoning wordt verkocht onder de volgende voorwaarden:
- Koper is ermee bekend dat verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat verkoper derhalve koper niet kan informeren over eigenschappen respectievelijk gebreken aan het verkochte waarvan verkoper op de hoogte zou kunnen zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt. In verband hiermee zijn partijen, in afwijking van artikel 6.3. van deze koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW, overeengekomen dat dergelijke eigenschappen respectievelijk gebreken voor rekening en risico van koper komen en dat hier bij de vaststelling van de koopsom rekening mee is gehouden. Koper vrijwaart verkoper voor alle eventuele aanspraken van derden.
- Koper is ermee bekend dat er geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig is van deze woning.
- Koper is ermee bekend dat de woning wordt opgeleverd in de staat waarin deze tijdens de bezichtiging verkeerde.
- Transport zal bij de project notaris plaatsvinden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,693
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 127.67 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 291 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2018, in ownership
Cadastral data
- HELMOND F 825
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND F 808
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HELMOND F 808
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and alongside a quiet road
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 127.67 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda