This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/helmond/huis-trambrugweg-39/44470359/

Description
Plan je bezichtiging en kom zelf voelen hoeveel ruimte, sfeer en mogelijkheden hier samenkomen. Aan de Trambrugweg 39 in Helmond staat een karaktervolle jaren ’30 woning met erker, oprit, garage, tuin en vier slaapkamers. De basis is royaal en warm, met een woonkamer en eetkamer en suite, een pelletkachel, veel licht en volop potentie om de woning verder naar je eigen hand te zetten. Eerlijk is eerlijk: keuken en badkamer zijn gedateerd, maar juist dat maakt dit huis interessant voor wie karakter zoekt én ruimte ziet voor vernieuwing. Daarnaast zijn alle kozijnen en beglazing in 2024 vernieuwd en zijn de buitenkozijnen in 2025 geschilderd.
Je komt binnen in de hal met trapopgang, waarna de woning zich prettig ontvouwt: voorin de woonkamer met erker, daarachter de eetkamer met zicht op de tuin en aansluitend de keuken. Via de gang bereik je het toilet, de berging/bijkeuken, de overkapping en de ruime garage. Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers en de badkamer met douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping biedt een vierde slaapkamer, extra bergruimte en daarmee volop plek voor slapen, werken, logeren of hobby’s.
De woning ligt in Helmond-West, een wijk met een praktische ligging dicht bij het centrum van Helmond. Winkels, dagelijkse voorzieningen en een supermarkt liggen binnen handbereik. Ook het station is goed bereikbaar per fiets, waardoor reizen richting Eindhoven en omliggende plaatsen eenvoudig blijft. De straat voelt rustig en groen aan, met volwassen bomen en een gemoedelijke woonomgeving. Tegelijk zit je snel op de uitvalswegen, wat deze plek prettig maakt voor wie centraal wil wonen zonder de drukte voortdurend om zich heen te hebben.
- Karaktervolle jaren ’30 woning met erker
- 2024 volledige woning voorzien van nieuwe houten kozijnen en beglazing
- 2025 buitenkozijnen geschilderd
- 2025 CV-ketel vernieuwd
- Vier slaapkamers
- Pelletkachel aanwezig
- Oprit en ruime garage
- Overkapping aanwezig
- Achtertuin gelegen op het oosten
- Energielabel E
- Gelegen nabij centrum, station, supermarkt en uitvalswegen
Zie je jezelf hier al wonen, vernieuwen en thuiskomen? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,320
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 25 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 215 m²
- Volume in cubic meters
- 540 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler and pellet burner
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Tzerra Ace- Matic 28 CW4 Combi comfort ( combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- HELMOND G 1234
- Cadastral map
- Area
- 215 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 67 m² (6.70 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda