This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hendrik-ido-ambacht/huis-zomertaling-9/44666913/

Description
Heerlijk en sfeervol wonen aan de Zomertaling!
Aan de Zomertaling 9 in Hendrik-Ido-Ambacht vind je deze gave en bijzondere hoekwoning uit 2017! De karaktervolle gevel, de strakke afwerking en de vijf slaapkamers maken dit een ideale woning voor gezinnen die op zoek zijn naar lekker veel ruimte!
Door de ligging op de hoek valt er extra veel daglicht binnen over alle drie de verdiepingen. Deze woning zit verder vol met prachtige details! Van de paneeldeuren tot het vele houtwerk, waaronder de eiken vensterbanken en omlijstingen. Dit alles gecombineerd met de enorme hoeveelheid ruimte over de drie grote woonlagen zorgt voor de perfecte basis.
De lichte woonkamer met openslaande tuindeuren, de complete keuken en de vloerverwarming op de begane grond vormen een heerlijke woonruimte op de begane grond. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers en een complete badkamer. De tweede verdieping biedt nog eens twee slaapkamers en een opvallend ruime overloop met volop mogelijkheden waaronder een tweede badkamer, een zesde slaapkamer of een kantoor.
Kortom, zeker het bekijken waard!
Begane grond
Via de voortuin bereik je de entree van de woning. Er is hier direct een leuke verrassing aanwezig, in de vorm van een drie fruitboompjes. Een stoofpeer, appel en pruimboom vormen de entree tot aan de voordeur. Deze geeft toegang tot de hal. In de hal bevinden zich het toilet en een bergkast. Een glazen deur met donkere omlijsting geeft toegang tot de strak afgewerkte woonkamer.
De woonkamer achterin is tuingericht en heeft dankzij de grote raampartijen aan de achter- en zijkant veel natuurlijk lichtinval. De openslaande deuren geven toegang tot de achtertuin. De vloer met houtlook en de houten accenten zorgen voor een warme uitstraling. Er is voldoende plaats voor een ruime zithoek en een eetgedeelte. De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
Aan de voorzijde ligt de open keuken. De dubbele opstelling heeft voorin een groot schiereiland met veel werkruimte. Hier is het prachtige Boretti gasfornuis in verwerkt, met oven en magnetron. Hiervoor is de afzuiging zeer fraai verwerkt in het aanrechtblad. Aan de voorkant volgt het tweede deel, waar de vaatwasser en de koel-vriescombinatie zijn gelegen. De donkere kastfronten en het grijze werkblad geven de keuken een gave, sfeervolle uitstraling, die geheel bij de rest van de woning past.
1e verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en een vaste kast. Twee slaapkamers liggen aan de achterzijde en één slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde. De badkamer aan de voorzijde is compleet uitgevoerd met een ligbad, een inloopdouche, een wastafelmeubel en het tweede toilet. De lichte wandtegels en de donkere vloer bij het ligbad geven de ruimte een nette uitstraling.
2e verdieping
Een fantastisch extraatje is de tweede verdieping met nog eens twee slaapkamers en een bijzonder ruime overloop! Eén slaapkamer ligt aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Door de dakkapel aan de zijkant van de woning is de overloop extra ruim en is er de mogelijkheid om hier een extra ruimte te creëren. Is een kantoor, washok of extra slaapkamer gewenst, dan is hier de mogelijkheid!
De woning beschikt daarnaast over de gehele lengte over een grote vliering, handig als extra bergruimte gewenst is!
Tuin
De fraai aangelegde speelvolle achtertuin is ingericht met bestrating, grind en borders met gevarieerde beplanting. De houten schuttingen en de groene erfafscheiding zorgen voor een beschutte ligging. Achter in de tuin staat een houten berging. De tuin is ook via een achterom bereikbaar.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,845
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 143 m²
- Volume in cubic meters
- 462 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window plus, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Itho Daalderop (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- HENDRIK-IDO-AMBACHT E 14998
- Cadastral map
- Area
- 143 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 69 m² (12.21 metre deep and 5.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda