This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hengelo-ov/huis-stelplaats-15/80818036/

Eye-catcherRuime duurzame gezinswoning met vijf slaapkamers in Hart van Zuid.
Description
Stelplaats 15 – Hengelo
Ruimte, comfort en een fijne ligging komen perfect samen in deze moderne en energiezuinige woning met ruim 150 m² woonoppervlakte, vijf slaapkamers en een praktische indeling — toekomstbestendig wonen dat is precies wat Stelplaats 15 te bieden heeft.
De woning is volledig aardgasvrij en voorzien van zonnepanelen en een warmtepompsysteem met vloerverwarming én koeling op alle verdiepingen. Dankzij dit systeem geniet je het hele jaar door van een aangenaam binnenklimaat én lagere energielasten. In de winter is iedere ruimte afzonderlijk op de gewenste temperatuur te regelen en in de zomer blijft de woning juist heerlijk koel.
De woning ligt op een rustige, verkeersarme locatie net buiten het centrum van Hengelo, in de wijk Hart van Zuid. Hier woon je vrij met uitzicht op groen én beschik je over een eigen parkeerplaats achter een afgesloten elektrische poort.
De tuingerichte woonkamer is heerlijk licht en biedt via openslaande deuren direct toegang tot de onderhoudsvriendelijke achtertuin met stenen berging en achterom. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne open keuken, compleet uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, waarvan één met inloopkast, en een verzorgde badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en wandcloset.
De tweede verdieping biedt volop extra ruimte dankzij de royale voorzolder met bergruimte en plek voor een thuiswerkplek. Daarnaast zijn hier nog twee extra slaapkamers aanwezig, waarvan één met dakraam en één met dakkapel, plus een praktische wasruimte.
Een ideale woning voor wie royaal wil wonen op een rustige locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Indeling:
Begane grond:
Entree, hal met garderobe, technische ruimte, toilet en toegang tot de tuingerichte woonkamer in L-vorm met openslaande deuren naar de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken met diverse inbouwapparatuur.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers, waarvan één is voorzien van een inloopkast, en de badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.
Zolder:
Via vaste trap bereikbare royale zolder met berg- en werkgedeelte, twee extra slaapkamers waarvan één met dakraam en één met dakkapel, en een aparte wasruimte.
Buiten:
Besloten, onderhoudsvriendelijke achtertuin met twee terrassen en een vrijstaande stenen berging. Daarnaast beschikt de woning over een eigen parkeerplaats op een afgesloten binnenterrein.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 2008;
- woonoppervlakte ca. 150 m²;
- perceeloppervlakte 149 m²;
- bruto inhoud ca. 545 m³;
- energielabel A+ (geldig t/m 15-07-2031);
- aardgasvrij wonen;
- vloerverwarming op alle verdiepingen;
- voorzien van 16 zonnepanelen;
- VvE-kosten +/- 35,- per maand;
- eigen parkeerplaats op afgesloten terrein;
- aanvaarding in overleg.
Plan snel een bezichtiging en ontdek zelf hoeveel ruimte en wooncomfort deze verrassende woning te bieden heeft!
In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen:
- partijen zijn gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste);
- het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom.
Deze presentatie, alsook onze uitingen op o.a. sociale media, zijn informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 467,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,117
- Year of construction
- 2008
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 545 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
Cadastral data
- HENGELO OVERIJSSEL D 14812
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 78 m² (13.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Parking on gated property
© 2001-2026 funda