This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoensbroek/huis-op-de-acker-15/89783915/

Op de Acker 156431 GJ HoensbroekMariarade-Zuid
€ 389,000 k.k.
Description
Karakteristiek te moderniseren royaal herenhuis met grote tuin, aanbouw en overdekt terras. Rustig gelegen aan Op de Acker 15 te Hoensbroek.
INDELING:
Kelder:
Kelderruimte voor provisie / voorraad en opslag.
Begane grond:
Royale voortuin. Entree. Royale hal met garderobe en plankenvloer en authentiek trappenhuis naar de verdieping. Meterkast. Toiletruimte met fonteintje. Ruime L-vormige woonkamer afgewerkt met plankenvloer. Aanbouw met tuinkamer/eetkamer met toegang naar tuin en terras. Keuken met hoekinstallatie. Groot overdekt terras. Royale tuin met optimale privacy en garage. Voldoende ruimte/mogelijkheid voor aanleg van oprit, parkeerplaats of grote carport. Mogelijkheid om de woning verder uit breiden door overdekt terras te verbouwen tot woonruimte.
Eerste verdieping:
Via fraaie trap toegang naar eerste verdieping. Overloop. 3 ruime slaapkamers met muurkasten. Badkamer met douche, tweede toilet en wastafel.
Tweede verdieping:
Vaste trap naar zolderverdieping. Overloop. Slaapkamer met dakkapel. Twee bergingen. Hobbyruimte met CV- installatie.
Bijzonderheden:
- Te moderniseren karakteristiek herenhuis
- Mooie rustige ligging in oud gedeelte van Hoensbroek
- Zeer royale tuin met diverse mogelijkheden
- Tuin met optimale privacy
- Woonoppervlakte: 150 m2
- Perceeloppervlakte: 712 m2
- Inhoud: 592 m3
- Energielabel F
- Bouwjaar 1948
- Diverse voorzieningen, sportfaciliteiten en winkels in de omgeving
- Op 5 min loopafstand van busstation
- Goede verbindingen naar uitvalswegen, Buitenring (N300) en autosnelweg (A76) richting Sittard, Heerlen, Maastricht, Aken en Eindhoven
- Aanvaarding in overleg
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen.
Deze informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,593
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1948
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Other space inside the building
- 18 m²
- Exterior space attached to the building
- 62 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 712 m²
- Volume in cubic meters
- 592 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
Cadastral data
- HOENSBROEK D 1621
- Cadastral map
- Area
- 712 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
© 2001-2026 funda