This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoofddorp/huis-musholm-92/44523425/

Nette eengezinswoning met 5 slaapkamers en parkeren op eigen terrein!
Description
Waar vind je tegenwoordig nog een nette eengezinswoning, grotendeels voorzien van kunststof kozijnen, een moderne keuken en badkamer, zonnige achtertuin op het zuidwesten met maar liefst 5(!!) slaapkamers? Alles vind je in deze woning aan de Musholm, gelegen in de wijk 'Bornholm', met ook nog eens een aangebouwde berging voor bijvoorbeeld fietsen aan de voorzijde. De woning is zeer gunstig gelegen; je zit zo op de Van Heuven Goedhartlaan richting de grote wegen, de R-Net-bushalte is vlakbij, winkelcentrum Skagerhof en 't Paradijs zijn makkelijk te bereiken en met 10 minuten fietsen sta je in het gezellige centrum van Hoofddorp. Kortom, een woning die je gezien moet hebben!
Indeling:
Begane grond
Entree met garderobe, de meterkast en het toilet met fonteintje. Vanuit de hal kom je in de tuingerichte woonkamer terecht. De woonkamer is afgewerkt met een nette licht eiken kleurige laminaatvloer en heeft een praktische vaste kast onder de trap. Via de kunststof brede schuifdeur, die de woonkamer zo ontzettend licht maakt, kom je in de heerlijk zonnige tuin, welke gesitueerd is op het zuidwesten.
Aan de voorzijde is de moderne open keuken, welke in 2012 is geplaatst. De keuken is in hoekopstelling en compleet uitgevoerd met vaatwasser, 5-pits kookplaat, afzuigkap en een koel-vriescombinatie. De keuken is afgewerkt met zwarte fronten en er is veel bergruimte.
Vanuit de hal heb je ook toegang tot de inpandige berging, ideaal als verlengstuk van de woning!
Eerste etage:
De overloop geeft toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer en één slaapkamer zijn aan de voorzijde gelegen. De moderne en strakke badkamer is uitgevoerd met een inloopdouche, 2e toilet en een wastafel met meubel. De badkamer uit 2015 is volledig betegeld. De hoofdslaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Alle slaapkamers zijn goed qua formaat en voorzien van een laminaatvloer.
Zolderetage:
Vanuit de overloop heb je toegang tot de twee, nagenoeg vergelijkbare, grote zolderslaapkamers. Beide zolderkamers zijn voorzien van knieschotten met berging onder het dakvlak en een dakvenster. De dakvensters zijn in 2025 vernieuwd en de cv-ketel is weggewerkt in een vaste kast (Nefit 2020).
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1981;
- Woonoppervlakte circa 120m² en perceeloppervlakte 115m²;
- Energielabel B
- Parkeerplaats op eigen terrein;
- Ramen aan de achterzijde van de woning zijn voorzien van kunststof kozijnen;
- Kindvriendelijk gelegen
- Voegwerk aan de achterzijde is in 2024/2025 vernieuwd
- Buitenkraan en zonwering aanwezig
- Maar liefst 5(!) slaapkamers
- Oplevering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,125
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 115 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEMMERMEER AD 10748
- Cadastral map
- Area
- 115 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 25 m² (5.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda