This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hooge-zwaluwe/huis-havenstraat-1/43220678/

Havenstraat 14927 BA Hooge ZwaluweDe Heerlijkheid Hooge Zwaluwe
€ 779,000 k.k.
Eye-catcherUnieke monumentale woonboerderij met tweede woonmogelijkheid
Description
ALGEMEEN:
Deze monumentale en hoogwaardig afgewerkte woonboerderij met aanpandige schuur is gelegen op een riant perceel van ca. 750 m². Vanwege het authentieke karakter van het dorpslint behoort deze woning tot het beschermde stads- en dorpsgezicht van Hooge Zwaluwe. De woning, gebouwd omstreeks 1880, is recent volledig gerenoveerd en combineert authentieke details met modern comfort. Te denken valt o.a. aan airconditioning, een warmtepomp, thuisbatterijen 23 kWh, Domotica (Gira E-net) en deels isolatieglas. Het woongedeelte biedt een prachtig uitzicht op de achtergelegen Zwaluwse haven.
Het woongedeelte beschikt over meerdere slaapkamers, een luxe badkamer, royale woonkamer en eetkamer, moderne keuken, gewelfkelder en diverse praktische bijgebouwen. Voor de aanpandige schuur is een omgevingsvergunning afgegeven voor het realiseren van een tweede wooneenheid. De schuur is zelfs groter dan het woonhuis zelf en biedt daarmee volop ruimte. Ideaal voor mantelzorg, een extra gezin of het starten van een Bed & Breakfast.
Het dorp biedt onder meer een basisschool en een restaurant in de voormalige kerk. Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen (A59, A27 en A16) en het nabijgelegen Made, waar alle benodigde voorzieningen beschikbaar zijn. Bovendien is de woning direct gelegen aan het water, waardoor je vanuit huis optimaal kunt genieten van natuur en rust.
INDELING:
BEGANE GROND:
Zij-entree/hal met toegang tot de uitgebreide meterkast.
Vanuit de hal bereik je de royale woonkamer en eetkamer met veel lichtinval, linoleumvloer en pleisterwerk als wand- en plafondafwerking, aangevuld met een strakke koof voorzien van RGB LED-verlichting. In de woonkamer bevindt zich de trap naar de eerste verdieping.
De moderne keuken in L-opstelling (2020) is voorzien van composite aanrechtblad, 5-pits gasfornuis, combi-stoomoven, afzuigkap, spoelbak en vaatwasser. Vanuit de keuken heb je toegang tot de bijkeuken, kelder en het toilet met wandcloset en fonteintje. De bijkeuken biedt doorgang naar de aanpandige schuur.
De inpandige schuur biedt volop mogelijkheden voor een tweede wooneenheid of uitbreiding van de woning. De gemeente Drimmelen heeft hiervoor al een omgevings- én bouwvergunning afgegeven. De schuur beschikt over een dubbele staldeur en meerdere loopdeuren
1e VERDIEPING:
Via de vaste trap bereikbare verdieping met laminaatvloer en houten spanten in het zicht. Hier bevinden zich twee ruime slaapkamers. Beide voorzien van een extra verdieping bereikbaar met een vaste trap. Mogelijkheid voor realisatie van extra slaapkamers.
De badkamer is voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en designradiator.
De verdieping is voorzien van een apart toilet en een technische ruimte met cv-combiketel (2015) en aansluitingen voor wasmachine/droger.
TUIN:
De achtertuin ligt aan het water van de Zwaluwse haven en is voorzien van gazon, bestrating en meerjarige beplanting. Aan de tuin bevindt zich een veranda, de garage voorzien van water en elektra en een houten berging. De tuin biedt een prachtig uitzicht en volop privacy.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 779,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,336
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1850
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and monumental building
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 146 m²
- Other space inside the building
- 175 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 19 m²
- Plot size
- 750 m²
- Volume in cubic meters
- 1,190 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning and optical fibre
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2015, in ownership
Cadastral data
- HOOGE EN LAGE ZWALUWE G 1391
- Cadastral map
- Area
- 750 m²
- Back garden
- 438 m² (12.50 metre deep and 35.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda