This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoogeveen/huis-prins-hendrikstraat-8/43342213/

Prins Hendrikstraat 87902 BZ HoogeveenOost
€ 239,500 k.k.
Description
Aan de rand van het stadscentrum, in gezellige woonstraat, op korte afstand van Hoofdstraat, winkels, scholen e.d., verrassend ruime TUSSENWONING met een aanbouw (keuken) en 2 vrijstaande, volledig geïsoleerde en verwarmde units op kavel van circa 184 m².
Indeling:
begane grond: hal/entree met meterkast en trapopgang, royale woonkamer met open keuken, toilet, badkamer en een CV-kast.
1e verdieping: overloop, 2 slaapkamers waarvan in met dakkapel, dubbel toilet en dubbele douche.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar woning 1915
- Dak is vernieuwd en geïsoleerd.
- Grotendeels dubbel glas.
- Energielabel D.
- Centrale verwarming, ketel AWB circa 2020.
- Actuele groepenkast.
- Voorheen gebruikt voor kamerverhuur.
- 2 vrijstaande units in de achtertuin, geïsoleerd en verwarmd. Ideaal voor hobby, kantoor, studio, werkplaats, kapsalon, etc.
Kortom
Een ruime tussenwoning, naar eigen smaak in te richten, op een ruime kavel met twee grote units. Kom kijken en ontdek de mogelijkheden !
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 239,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,575
- Year of construction
- 1915
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- External storage space
- 54 m²
- Plot size
- 184 m²
- Volume in cubic meters
- 360 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- AWB (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HOOGEVEEN O 5450
- Cadastral map
- Area
- 153 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGEVEEN O 3921
- Cadastral map
- Area
- 31 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (15.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda