This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoogkarspel/appartement-fleurakker-64/44466206/

Fleurakker 641616 TH HoogkarspelVoorstik
€ 326,600 v.o.n.
Description
De beneden- en bovenwoningen van Landje van Fleur zijn compacte, complete woningen voor een-, twee- of driepersoonshuishoudens. Ze passen goed bij starters, maar ook bij wie gelijkvloers wil wonen en toch graag een tuin heeft. Zo biedt dit woningtype comfort voor verschillende levensfasen.
De bovenwoningen hebben een woonoppervlakte circa 85 vierkante meter en een dakterras van circa 9 vierkante meter. Je komt binnen via je eigen entree. Op de eerste verdieping zijn de woonkamer met open keuken, een slaapkamer en een dakterras op de zonzijde. Op de tweede verdieping vind je nog een slaapkamer en een badkamer. Zo ontstaat een compacte woning met prettig veel leefruimte.
Ook in de architectuur zie je de zorg en aandacht terug. De gevels krijgen een lichtbruin genuanceerde baksteen, een zwartbruine plint en frisse groengrijze voordeuren. Het ambachtelijke schoonmetselwerk geeft de woningen een eigen karakter. Natuurlijk zijn er mogelijkheden om de woning aan je eigen wensen aan te passen. Zo kun je kiezen voor meer leefruimte door een slaapkamer te laten vervallen, of voor praktische extra’s zoals een douchemuur of buitenkraan bij de benedenwoning. Alle woningen energiezuinig en voorzien van een warmtepomp in combinatie met vloerverwarming. Dat zorgt voor lage energielasten en aangenaam wooncomfort. Ook is alles nieuw en onderhoudsarm. Bovendien beschikt iedere woning over een tuinberging voor fietsen en andere spullen.
Goed om te weten.
Aan de verkoop van de betaalbare koopwoningen zijn door de gemeente Drechterland voorwaarden verbonden. Zo geldt er een zelfbewoningsplicht van vijf jaar. Ook is er een anti speculatiebeding. Verkoop je de woning binnen die periode, dan moet een deel van de winst aan de gemeente worden afgedragen. Meer informatie hierover lees je in het document dat op de projectwebsite staat.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 326,600 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 3,842
- Year of construction
- 2027
- Type of roof
- Gable roof
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 85 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 335 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and solar panels
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Electric heating and complete floor heating
- Public parking
© 2001-2026 funda