This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoorn-nh/huis-bazillehof-79/80813326/

Eye-catcherUitgebouwd, 150 m² wonen, slaapkamer mogelijk BG, luxe sanitair,oprit
Description
Uitgebouwde hoekwoning met oprit, slaapkamer mogelijk op de begane grond, luxe keuken, moderne badkamer en een overkapping!
Bent u op zoek naar een woning met veel ruimte, mogelijkheden en comfort? Zoek dan niet verder! Met 150 m² aan woonoppervlakte en een opvallend brede opzet, biedt deze woning een heerlijk ruimtelijk gevoel met alle pluspunten die het dagelijks leven net een stukje mooier maken. Aan de voorzijde kunt u de auto parkeren op eigen terrein. Door de grote aanbouw is er een bijkeuken en een extra kamer gecreëerd, die volop mogelijkheden biedt voor bijvoorbeeld een kantoor, praktijkruimte of slapen op de begane grond. Verder heeft de woning een royale woonkamer, luxe keuken, moderne badkamer, vier slaapkamers op de verdiepingen en een vliering. Buiten vindt u een verzorgde achtertuin met heerlijke overkapping.
Hier woont u in een prettige omgeving met speelgelegenheden, wandelpaden en alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Ook woont u nabij de supermarkt, diverse busverbindingen en de wijk heeft een eigen NS-station. Binnen 10 minuten rijdt u op de A7 richting Amsterdam. De gezellige binnenstad van Hoorn is te bereiken met 10 fietsminuten, heeft een prachtig strand en kent een groot aanbod van winkels, terrasjes en horeca.
Begane grond
Via de verzorgde voortuin met oprit bereikt u de entree van de woning. De hal biedt toegang tot een moderne toiletruimte, meterkast, trapopgang en de woonkamer.
Woonkamer
Wat een ruimte! Doordat de keuken is gesitueerd in de aanbouw, is de woonkamer zeer royaal van opzet. Er is vloerverwarming aanwezig, een trapkast en elke wenselijke mogelijkheid om meubels te plaatsen. De schuifpui zorgt ook voor een fijne interactie tussen de woonkamer en de tuin. Op een zomerse dag laat u zo heerlijk het frisse briesje de kamer koelen, ideaal!
Keuken
Aansluitend vinden wij de keuken. Het geheel is geplaatst in een wandopstelling, gecombineerd met een schiereiland en veel kastruimte. Deze luxe keuken beschikt over een 5-pits gaskookplaat, vaatwasmachine, afzuiger, ruime inbouw koelkast, separate inbouw vriezer met 4 lades en een spoelbak.
Bijkeuken
Via de keuken komt u uit in de bijkeuken, welke is gesitueerd in de aanbouw. De ruimte biedt plaats voor de wasmachine, droger en een vaste kastenwand. Er is toegang tot de voortuin en de slaapkamer op de begane grond.
Slaapkamer
Bijzonder aan deze woning is de extra kamer op de begane grond. Deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken. Denk hierbij aan mogelijkheden als: een kantoor of praktijk aan huis, studieruimte, fitnessruimte, “mancave” of toekomstbestendig wonen.
1e verdieping
Via de vaste trap komt u uit op de 1e verdieping. De overloop biedt toegang tot de slaapkamers, de badkamer en de trapopgang 2e verdieping.
Slaapkamers
Op deze verdieping zijn 3 slaapkamers te vinden. De kamers hebben verschillende afmetingen en de grote slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een vaste kastenwand.
Badkamer
Ontspannen doet u hier in de moderne badkamer! De ruimte is geheel betegeld en uitgerust met een heerlijke douche, wandcloset, wastafel in meubel, designradiator en comfortabele vloerverwarming.
2e verdieping
Via een vaste trap komt u boven op de 2e verdieping. De overloop is ruim van opzet en biedt toegang tot de bergzolder, inloopbergruimte en de 5e slaapkamer.
Slaapkamer
Een 1e verdieping met 3 slaapkamers is al ruim, maar dan komt de 2e verdieping met dakkapel daar nog bovenop. Deze kamer is ideaal om te gebruiken als 5e slaapkamer. De dakkapel zorgt voor extra ruimte en licht.
Tuin
De tuin is een mooie verlenging van de woning. De royale terrasoverkapping met stijlvolle antracietkleurige constructie en lichtdoorlatend dak zorgt voor een beschutte plek waar u al vroeg in het voorjaar én tot laat in het najaar kunt genieten van het buitenleven. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met moderne tegels, sfeervolle beplanting en een verzorgde erfafscheiding die zorgt voor privacy. Daarnaast is er een berging en een achterom aanwezig.
Elektrische installatie
Meterkast met 11 groepen en aardlekschakelaar.
Verwarmingsinstallatie en warmwatervoorziening
Geiser badkamer en cv-combiketel Remeha 2023 in eigendom.
Isolatie
De woning is geïsoleerd door middel van dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbele beglazing en HR+ beglazing.
Bijzonderheden
- Hoekwoning met grote aanbouw
- Slaapkamer mogelijk op de begane grond
- Mogelijkheid garage, praktijkruimte of kantoor aan huis
- 150 m² wonen
- Parkeren op eigen terrein
- Luxe keuken
- Bijkeuken
- Moderne badkamer
- Vier slaapkamers en een bergzolder
- Dakkapel op de 2e verdieping
- Heerlijke tuin met overkapping
- Energielabel B
- Gelegen in een groene en rustige woonwijk
- Nabij de supermarkt en openbaar vervoer
- Met 10 fietsminuten in de binnenstad van Hoorn
Heeft u verdere interesse? Plan dan een bezichtiging of vul het contactformulier van Funda in. Wilt u meer informatie over onze aankoopbegeleiding? Corné van Dis, makelaar bij 4×1 Makelaardij, vertelt u graag meer! Neem contact met ons op via of 0229 285 170.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,167
- Year of construction
- 1998
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 150 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 218 m²
- Volume in cubic meters
- 516 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler, electrical boiler and gas water heater
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HOORN K 5809
- Cadastral map
- Area
- 218 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 56 m² (4.50 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Outside plastic storage cabinet