This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoorn-nh/huis-han-hoekstrahof-88/80933290/

Eye-catcherZeer royale en uitgebouwde tussenwoning met diepe achtertuin!
Description
Zeer royale en uitgebouwde tussenwoning met diepe achtertuin!!
Ruimte, licht en volop mogelijkheden! Deze royaal uitgebouwde tussenwoning onderscheidt zich door de rechte gevels op alle woonlagen, waardoor u op iedere verdieping verrassend veel ruimte tot uw beschikking heeft. De woning beschikt daarnaast over een diepe achtertuin en een praktische indeling met maar liefst drie ruime slaapkamers, waaronder een royale slaapkamer op de zolderverdieping.
De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk, met scholen, kinderdagverblijven, winkelcentra en openbaar vervoer op korte afstand. Ook het treinstation en het gezellige centrum van de historische binnenstad van Hoorn zijn uitstekend per fiets bereikbaar. Via de provinciale weg rijdt u bovendien binnen circa 10 minuten naar de A7.
Begane grond
U komt binnen in de entree met hal, toiletruimte en trapopgang. Vanuit de hal bereikt u de royale, tuingerichte woonkamer. De woning is in 2002 over de volledige breedte uitgebouwd, waardoor een heerlijk ruime leefruimte is ontstaan. De massief eiken vloer geeft de woonkamer een warme uitstraling en via de twee openslaande deuren staat u direct in verbinding met de achtertuin.
Aan de voorzijde bevindt zich de luxe, greeploze keuken met stenen werkblad en doorlopende stenen spatranden. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, vaatwasser, koel-vriescombinatie en een 6-pits gasfornuis.
Eerste verdieping
De ruime overloop biedt toegang tot twee royale slaapkamers en beschikt bovendien over twee vaste kasten. De badkamer is compleet ingericht met een douchehoek, ligbad, tweede toilet en wastafel.
Tweede verdieping
De zolderverdieping is onlangs verbouwd en biedt een bijzonder ruime derde slaapkamer. Daarnaast is er een afzonderlijke, royale ruimte voor de wasmachine en droger.
Een echte blikvanger is de glazen schuifpui die toegang geeft tot het balkon. De toegepaste glazen profielen zorgen hier voor een fraaie lichtinval en geven de verdieping een ruimtelijk karakter.
Achtertuin
De diepe achtertuin is gelegen op het noordwesten en beschikt over een vrijstaande houten berging. Via een achterom/steeg is de tuin ook bereikbaar. Dankzij de relatief lage achterbouw profiteert u in de tuin optimaal van de beschikbare zon.
Pluspunten op een rij:
Zeer royale uitgebouwde tussenwoning
Rechte gevels op alle woonlagen, dus verrassend veel ruimte
Volledige breedte uitgebouwd in 2002
Balkon met glazen schuifpui en veel lichtinval
Diepe achtertuin op het noordwesten
Rustige en kindvriendelijke woonomgeving
Scholen, winkels, openbaar vervoer en centrum op korte afstand
A7 binnen circa 10 minuten bereikbaar
Let op: het betreft hier een bieden-vanafprijs.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,252
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 146 m²
- Volume in cubic meters
- 402 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and sit-in bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- HOORN K 4740
- Cadastral map
- Area
- 146 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (16.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda