This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/hoorn-nh/huis-spant-125/43284966/

Eye-catcherUitgebouwde woning met woonkeuken, zonnige tuin en 4 slaapkamers!
Description
Uitgebouwde gezinswoning met vrij uitzicht en achtertuin op het zonnige zuiden!
Op een centrale locatie, nabij NS-treinstation en winkelcentrum ligt deze fijne woning gelegen. De woning biedt volop mogelijkheden en beschikt over een riante woonkeuken, 4-tal slaapkamers, ruime achtertuin op het zuiden welke bereikbaar is middels de dubbel openslaande deuren, 9 zonnepanelen en Energielabel A. Daarnaast ligt de woning op een gunstige locatie zonder autoverkeer.
Binnen enkele fietsminuten afstand tref je het Betje Wolffplein voor alle dagelijkse voorzieningen, hier is tevens het NS-treinstation richting Amsterdam gesitueerd. In de wijk zijn verder diverse scholen ,speelvoorzieningen en parken gelegen. Zo tref je aan de voorzijde het Willem Wiesepark. De A7 richting Amsterdam- Den Oever is binnen 15 autominuten bereikbaar.
Begane grond: Hal/ entree met toiletruimte, meterkast. trapopgang en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is gelegen aan de voorzijde en beschikt over een grote raampartij waar je kunt genieten van het vrije uitzicht. De woonkamer is tuingericht en door de riante uitbouw is hier een fijne woonkeuken aanwezig. De keuken is geplaatst in L-opstelling en voorzien van divers inbouwapparatuur. Middels de dubbel openslaande deuren is de achtertuin bereikbaar.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is aan de voorzijde gelegen en voorzien van een ligbad, douche en wastafel met meubel. Aan de voorzijde is 1 ruime slaapkamer gelegen, aan de achterzijde zijn 2 slaapkamers gesitueerd. Middels een vaste trap is de 2de verdieping bereikbaar.
Tweede verdieping: Overloop met C.V.-ketel opstelling (Vaillant, 2024), wasmachine-/drogeropstelling en toegang tot de 4de slaapkamer. De 4de slaapkamer beschikt over een groot dakraam waardoor er een fijne lichtinval in deze kamer is.
Tuin. De achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden en beschikt over een stenen berging. De achtertuin is bereikbaar middels de open slaande deuren van de woonkeuken én het achterom.
Bijzonderheden:
- Uitgebouwde gezinswoning;
- 9 Zonnepanelen;
- Energielabel A;
- Viertal slaapkamers;
- Zonnige achtertuin op het zuiden met achterom;
- Gelegen nabij NS-treinstation en dagelijkse voorzieningen.
Bieden vanaf: € 349.500,- kosten koper
Aanvaarding: in overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 349,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,177
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 145 m²
- Volume in cubic meters
- 389 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HOORN L 1639
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 64 m² (11.56 metre deep and 5.51 metre wide)
- Public parking
© 2001-2026 funda