This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/huissen/appartement-langestraat-47-c/43334290/

Open House
- Wednesday, May 13 from 4:00 PM to 5:00 PM
- Friday, May 15 from 4:00 PM to 5:00 PM
Description
OPEN HUIS WOENSDAG 13 MEI EN VRIJDAG 15 MEI VAN 16:00 UUR TOT 17:00 UUR ZONDER AFSPRAAK KUN JE DIT APPARTEMENT OP DIE TIJDEN BEZICHTIGEN
Ben jij starter of handige klusser en op zoek naar een appartement met ruimte, licht en volop mogelijkheden? Dan is deze maisonnette in het historische centrum van Huissen absoluut het bekijken waard. Ben je handig of heb je vrienden die dat kunnen dan is dit de ideale kans om jouw eerste woning helemaal naar eigen smaak in te richten.
De speelse indeling over twee woonlagen, twee slaapkamers en het ruime balkon op het zuidwesten maken dit een bijzonder aantrekkelijk appartement. Hier geniet je van de middag- en avondzon, een fijne plek om na een werkdag buiten te zitten. Het appartement maakt deel uit van een kleinschalig complex; de Vereniging van Eigenaars moet nog worden opgestart.
Alle voorzieningen bevinden zich op loopafstand. Of je nu snel een boodschap wilt doen, naar je werk reist of gezellig een drankje wilt drinken met vrienden: alles ligt letterlijk om de hoek. Een perfecte starterswoning voor wie centraal wil wonen en niet bang is om de handen uit de mouwen te steken.
Waarom dit een ideale starters- en kluswoning is
• Volledig naar eigen wens te moderniseren
• Goede basis: fijne indeling en veel licht
• Ruim balkon op de zonzijde (zuidwesten)
• Twee slaapkamers, ideaal voor thuiswerken of logees
• Centrale ligging met lage instap t.o.v. nieuwbouw
• Kans om waarde toe te voegen door renovatie
Indeling
Begane grond: Afgesloten centrale entree met trapopgang naar de galerij.
Appartement: Hal met toilet en fontein. Woonkamer met toegang tot het ruime balkon en een trapkast. Open keuken met bestaande inbouwapparatuur.
Verdieping: Overloop, twee slaapkamers met dakraam. Badkamer met douche, wastafel, toilet en aansluiting voor wasapparatuur.
Vliering:
Vlizotrap naar praktische bergruimte.
Omgeving
De woning ligt midden in het gezellige oude centrum van Huissen. Winkels, horeca, openbaar vervoer en andere voorzieningen zijn op loopafstand bereikbaar. De ligging tussen Arnhem en Nijmegen maakt dit een fijne plek voor starters die centraal willen wonen, met goede bereikbaarheid richting werk en studie. Huissen staat bekend om zijn dorpse karakter, actieve verenigingen en levendige sfeer.
Kenmerken
• Type appartement: maisonnette met balkon
• Woonoppervlakte: ca. 75 m²
• Overig inpandige ruimte: ca. 3 m²
• Gebouw gebonden buitenruimte: ca. 11 m²
• Bouwjaar: 1991
• Aantal slaapkamers: 2
• Verwarming: Remeha combiketel (bouwjaar 2025)
• Elektra: 6 groepen met aardlekschakelaar
• Isolatie: grotendeels dubbele beglazing
• Energielabel: E (geldig tot 18 september 2030)
• Website:
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 245,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,267
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1991
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 283 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda