
Meester Linssenhof 256851 CP Huissen't Kempke-Bloemstraat
€ 850,000 k.k.
Eye-catcherRiant penthouse op een toplocatie vlakbij het centrum van Huissen
Description
Wonen met allure, in het centrum van Huissen. Dat kan in dit unieke penthouse aan de Meester Linssenhof 25. Met maar liefst 169 m² woonoppervlak, drie balkons en een zee aan licht en ruimte is dit een zeldzame kans op hoog niveau wonen in hartje Huissen.
De highlights:
• Penthouse van 169 m² met panoramisch uitzicht
• Twee riante slaapkamers en een luxe badkamer
• Drie balkons op verschillende zijden, samen 29 m² buitenruimte
• Licht en ruimtelijk door de vele ramen en schuifpui
• Comfortabel complex met een lift
• Eigen berging
• 2 parkeerplaatsen in de parkeergarage
• Volledige isolatie, energielabel A
• Perfecte ligging: midden in het centrum, maar toch rustig
RUIME WOONKAMER EN KEUKEN
Zodra je via de dubbele glazen deuren de woonkamer betreedt, valt het oog direct op de enorme ramen aan twee zijden. De massief eiken houten vloer, de neutrale afwerking en het open karakter maken dit de perfecte plek om te ontspannen of gasten te ontvangen. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het grootste balkon, waar je kunt genieten van een vrij uitzicht op het groen en de omgeving.
De open keuken is ruim opgezet en voorzien van moderne inbouwapparatuur. De rechte opstelling en slimme opbergruimte maken koken hier moeiteloos en plezierig. Aangrenzend vind je een handige bijkeuken en provisieruimte – praktisch én netjes uit het zicht, daar bevindt zich ook de wasmachine-aansluiting.
TWEE SLAAPKAMERS EN LUXE BADKAMER
De twee slaapkamers zijn beide royaal van formaat. De grootste slaapkamer heeft een eigen inloopkast, ideaal voor kleding- en linnengoed. De met vloerverwarming en praktische handgrepen voorziene badkamer is ontzettend ruim en straalt rust en comfort uit: met een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel én een tweede toilet is dit een plek om de dag ontspannen te beginnen of af te sluiten.
DRIE BALKONS, ALTIJD EEN PLEKJE IN DE ZON
Met drie balkons rondom het penthouse heb je altijd een plek waar je kunt zitten, eten of genieten van het uitzicht. Of je nu de ochtendzon opzoekt met een kop koffie of juist de dag afsluit met een drankje in de avondzon – hier kan het allemaal.
COMFORTABEL COMPLEX
Dit penthouse is gebouwd in 2002, uitstekend geïsoleerd (energielabel A) en voorzien van een moderne cv-ketel (2017). Je woont hier met alle comfort van nu. Er is een lift aanwezig, je auto parkeer je veilig in de parkeerkelder en de externe berging biedt ruimte voor fietsen en opslag. De VvE is actief en financieel gezond.
WONEN IN HARTJE HUISSEN
Je woont hier op een rustige plek maar met alles dichtbij. Het sfeervolle centrum van Huissen ligt op loopafstand. Met gezellige terrassen, leuke winkels en karakteristieke straatjes. Wil je juist de natuur in? Dan wandel of fiets je zo naar het Slingerbos, de uiterwaarden of een van de groene parken in de buurt. Want het grote voordeel van Huissen is toch dat je beide binnen handbereik hebt in Huissen: de charme van een dorp met de voorzieningen van een stad.
Ook het centrum van Arnhem en Nijmegen zijn vlakbij: De zeer nabij gelegen bushaltes (150 m) bieden je de mogelijkheid om zesmaal per uur deze centra te bereiken. Met de auto is het ongeveer een kwartiertje rijden. Verder bevindt zich op nog kortere afstand het overdekte Arnhemse winkelcentrum Kronenburg waar het mogelijk is je auto gratis te parkeren.
NOG IETS MEER ZIEN?
Op Instagram en Facebook vind je nog exclusieve beelden van dit huis die niet op Funda staan! Als je ons volgt, zie je altijd als eerste ons nieuwe aanbod, met extra videobeelden.
OOK JOUW HUIS VERKOPEN?
Ben je op zoek naar een nieuw thuis, maar moet je jouw huidige woning nog verkopen? We helpen je graag.
Met slimme marketing en een sterke presentatie zorgen wij dat het snel en goed wordt verkocht. Van professionele fotografie tot opvallende social media-campagnes. Jouw huis krijgt de aandacht die het verdient. En jij ook.
Voor jou houden we het proces simpel en stressvrij. Een frisse en transparante aanpak en veel persoonlijke aandacht: daar staan we voor. Nieuwsgierig? Neem contact op!
Energielabel: wil je exact weten wat de isolatiewaardes zijn? Check het energielabel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,030
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 366.00 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2002
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 169 m²
- Exterior space attached to the building
- 29 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 541 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- HUISSEN I 3145
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HUISSEN I 3162
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 366.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 81
Floorplans 2
© 2001-2025 funda


















































































