This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/huissen/huis-wagenweg-55/43134072/

Description
Op een mooie centrale plek in de wijk De Zilverkamp ligt deze leuke en zeer nette woning met een zonnige achtertuin. Het is een ideale mogelijkheid voor bijvoorbeeld starters om een woning te bemachtigen in het betaalbare segment, waar je tevens zo in kunt trekken.
Dankzij de gunstige ligging zijn winkel- en sportvoorzieningen op korte afstand bereikbaar, en ook het openbaar vervoer naar Arnhem en Nijmegen ligt letterlijk om de hoek.
De begane grond beschikt over een lichte, tuingerichte woonkamer met een open en moderne keuken. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime slaapkamer op de begane grond. Ideaal voor thuiswerken, creatieve bezigheden of gewoon om beneden te kunnen slapen.
Er is een open trap naar de eerste verdieping, en op die verdieping vind je een overloop, een slaapkamer en een goede badkamer met ruime inloopdouche en wastafelmeubel. Daarnaast is er op deze verdieping nog bergruimte en een aparte stookruimte.
De achtertuin is zonnig en voorzien van een praktische berging, bereikbaar via een achterom. Voor de deur is er voldoende parkeergelegenheid.
Deze woning is zeer aantrekkelijk voor de starter op de woningmarkt, maar ook voor wie eventueel gelijkvloers wil leven.
Huissen
Huissen is één van de zeven plaatsen in de gemeente Lingewaard. Op dit moment heeft Huissen circa 20.000 inwoners in een totaal van 47.000 in de hele gemeente. Huissen ligt tussen de plaatsen Nijmegen en Arnhem en bijna op de grens met Duitsland.
Huissen heeft een fraai historisch centrum met alle winkels voor uw dagelijkse boodschappen met een aanvulling van mode en specialiteitzaken. Daarnaast is er een gevarieerd aanbod van restaurants en kroegjes. Het verenigingsleven is uitgebreid en actief.
Voor uw kinderen zijn er meerdere basisscholen. De middelbare scholen vindt u in een straal van 6 kilometer, in Arnhem en Bemmel. Het openbaarvervoer brengt u in nog geen half uur naar het station in Arnhem en Nijmegen. Dit is een sneldienst. De snelwegen A15 en A12 zijn binnen 10 minuten bereikbaar.
Rondom Huissen liggen diverse parken om heerlijk te kunnen wandelen, Park Holthuizen, Immerloo Park en Park Lingezegen. In de wijde omgeving kunt u fietsen in verschillende landelijke gebieden. Zo is er de Betuwe, de Veluwe, de Achterhoek en de Rijks bossen over de grens in Duitsland.
Het is prettig wonen in Huissen, mensen kennen elkaar, groeten elkaar. U kent uw buren, heel belangrijk maar ook heel fijn. Kortom – een prima leefomgeving.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,333
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 110 m²
- Volume in cubic meters
- 250 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- HUISSEN H 1320
- Cadastral map
- Area
- 110 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 48 m² (9.50 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda