This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/huizen/huis-schipperstraat-20/43834631/

Description
Midden in de oude vissersbuurt van Huizen ligt deze prachtige, authentieke, monumentale visserswoning. De woning ligt zeer rustig, aan een wandelpad, in een rijtje van 6 woningen. Beneden is een ruime woonkamer, met daarin voldoende ruimte voor zit- en eethoek. De bovenverdieping is een ruime oppervlakte met aan de achterzijde een ruim en knus slaapgedeelte en aan de voorzijde een douche- en was gedeelte. De woning betreft een gemeentelijk monument. Op loop-en fietsafstand vindt u bossen, heide en strand. De Oude Haven van Huizen biedt veel sfeer van de boten en heeft diverse restaurants. Openbaar vervoer en snelwegen richting Utrecht en Amsterdam zijn binnen enkele (auto) minuten te bereiken. Ook het winkelcentrum van het oude dorpscentrum, markt en sportvelden zijn op loop- en fietsafstand te bereiken.
Begane grond:
Entree, hal, toilet, aan de rechterhand van de hal bevindt zich de keuken (2012) in de aanbouw. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals vaatwasser, 4 pits gasfornuis, afzuigkap, combi oven/magnetron en koel- vriescombinatie. Hier bevindt zich ook de wasmachine aansluiting. Na binnenkomst, links, komt u in de verrassend ruime en lichte woonkamer met hoog balkenplafond. Met veel, nog originele details is dit een heel mooie leefruimte. Via een deur bereikt u de heerlijke tuin. In de woonkamer is nog een kleine kelder te vinden, waar bijvoorbeeld de wijnvoorraad bewaard kan worden.
Eerste verdieping:
De trap in de woonkamer leidt u naar de bovenverdieping, alwaar de slaapkamer en douche- en was ruimte te vinden is. Het slaapgedeelte is zeker ruim te noemen met plek voor een dubbel bed en voldoende opbergruimte. Het Velux dakraam en dakkapel geven veel licht en ventilatie.
Tuin
De zonnige tuin ligt op het Noord-Oosten en ligt heel vrij.
Aan de voorzijde van de woning kan men ook een heerlijke plek creëren voor een plek in de zon.
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1900
Woonoppervlakte 57m²
Inhoud 237m3
Gemeentelijk monument
Gelegen in het hart van het oude dorp Huizen
Dichtbij museum, theater, winkelcentrum
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,702
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations), partly furnished with carpets and curtains and listed building (national monument)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 57 m²
- Plot size
- 84 m²
- Volume in cubic meters
- 237 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight and optical fibre
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra Plus M 28C CW4 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- HUIZEN D 1340
- Cadastral map
- Area
- 75 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HUIZEN D 3068
- Cadastral map
- Area
- 8 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HUIZEN D 3076
- Cadastral map
- Area
- 1 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 20 m² (5.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 37
© 2001-2026 funda




































