New
Heerenweg 257955 PB IJhorstIJhorst
€ 698,000 k.k.
- 106 m²living area
- 1,822 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherVrijstaande woning op unieke locatie aan het prachtige Reestdal
Description
Op een werkelijk schitterende locatie in IJhorst, met de achtertuin direct grenzend aan het prachtige Reestdal, staat deze uitstekend onderhouden en smaakvol gerenoveerde vrijstaande woning met garage, atelier en royale tuin. Hier woont u midden in het groen, met volop rust, privacy en een vrij uitzicht over één van de mooiste natuurgebieden van Drenthe en Overijssel. Het Reestdal staat bekend om zijn kronkelende rivier De Reest, houtwallen, wandel- en fietsroutes en het karakteristieke landschap waar natuur en ruimte samenkomen.
De woning is oorspronkelijk gebouwd in 1965 en in 2016 zeer grondig gerenoveerd. Sindsdien is het huis met veel zorg onderhouden en volledig instapklaar gemaakt. Dankzij de aanwezigheid van een slaapkamer en badkamer op de begane grond is de woning bovendien levensloopbestendig.
Indeling
Begane grond: Entree/hal met toegang tot de sfeervolle en opvallend lichte woonkamer. De woonkamer beschikt over een fraaie lichte laminaatvloer en maar liefst drie tuindeuren, waardoor binnen en buiten op natuurlijke wijze in elkaar overlopen. De moderne keuken is compleet uitgevoerd met een 6-pits SMEG-gasfornuis met oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combimagnetron. Aangrenzend bevindt zich een royale provisieruimte.
Via de bijkeuken, met opstelplaats voor wasmachine en droger, bereikt u een praktische badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en toilet. De royale masterbedroom beschikt over eigen tuindeuren en een comfortabele badkamer met inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en toilet.
Eerste verdieping: Via een vaste trap bereikt u de keurig afgewerkte verdieping met een grote multifunctionele ruimte. Dankzij de vier grote Velux dakramen is deze verdieping heerlijk licht. Daarnaast is er bergruimte aanwezig achter de knieschotten. Deze verdieping leent zich uitstekend als werkruimte, hobbyruimte, extra slaapkamer of logeerverblijf.
Buitenruimte
De vrijstaande garage beschikt over een praktische vliering. Aansluitend is een lichte atelierruimte gerealiseerd, voorzien van elektra (krachtstroom), water- en gasaansluiting — ideaal voor hobby, werk aan huis of creatieve doeleinden.
Rondom de woning ligt een royale en verzorgd aangelegde tuin die prachtig overloopt in het achterliggende bosgebied van het Reestdal. Hier ervaart u dagelijks het buitenleven: ontwaken met vogelgeluiden, wandelen vanuit eigen tuin en in alle seizoenen genieten van rust, natuur en weidse uitzichten.
Bijzonderheden
- Vrijstaande woning met slaap- en badkamer op de begane grond
- In 2016 grondig gerenoveerd
- Garage én atelier aanwezig
- Unieke ligging direct aan het Reestdal
- Hoog afwerkingsniveau en volledig instapklaar
- Energielabel C
- Woonoppervlak: 106 m²
- Perceeloppervlak: 1.822 m²
Bent u op zoek naar een comfortabele woning op een unieke plek midden in de natuur? Dan is deze bijzondere woning in IJhorst absoluut een bezichtiging waard. Neem gerust contact op voor een vrijblijvende bezichtigingsaanvraag.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 698,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,585
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 106 m²
- Other space inside the building
- 41 m²
- External storage space
- 51 m²
- Plot size
- 1,822 m²
- Volume in cubic meters
- 556 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, 2 toilets, washstand, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Cadastral data
- STAPHORST C 2558
- Cadastral map
- Area
- 1,000 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STAPHORST C 2685
- Cadastral map
- Area
- 510 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- STAPHORST C 2991
- Cadastral map
- Area
- 312 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, alongside a quiet road, in wooded surroundings and unobstructed view
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft and electricity
- Insulation