This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ijmuiden/huis-van-linschotenstraat-10/44495758/

Van Linschotenstraat 101972 ME IJmuidenZeeheldenbuurt
€ 389,000 k.k.
Description
EEN SFEERVOLLE EN GEDEELTELIJK OP DE PARTERRE UITGEBOUWDE GEZINSWONING MET DAKTERRAS, BALKON EN ZONNIGE TUIN
Aan de Van Linschotenstraat staat deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden gezinswoning met een zonnige tuin en volop praktische leefruimte. De woning combineert sfeer en comfort met moderne voorzieningen en een fijne indeling, ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar ruimte én gezelligheid.
De woning beschikt over een verzorgde achtertuin met grote tegels, een stenen schuur en een praktische achterom. Binnen valt direct de prettige lichtinval op, mede dankzij de royale keuken uitbouw aan de achterzijde. De begane grond is voorzien van een fraaie visgraat pvc-vloer, wat zorgt voor een moderne en verzorgde uitstraling.
De woning is gelegen in een prettige woonomgeving nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en diverse uitvalswegen. Ook het Watertorenparck, het strand, de duinen en recreatiemogelijkheden bevinden zich op korte afstand.
INDELING -
Parterre:
Entree; hal met meterkast (5 groepen), ruimte voor een garderobe en praktische bergruimte onder de trap; royaal toilet met fontein; heerlijke lichte woonkamer voorzien van een fraaie visgraat pvc-vloer, gestucte wandafwerking en grotendeels kunststof kozijnen. Daarnaast zijn op de begane grond nieuwe stopcontacten geplaatst.
Aan de achterzijde bevindt zich de uitgebouwde keuken in een lichte kleurstelling. De ruime keuken beschikt over een apothekerskast, vaatwasser, 5-pits gaskookplaat met wokbrander, afzuigkap, afzuigschouw, combimagnetron en veel kastruimte. De losse Amerikaanse koelkast kan achterblijven. Vanuit de keuken is de zonnige achtertuin bereikbaar, voorzien van grote tegels, een stenen schuur en een achterom.
Eerste verdieping:
Overloop met kunststof deur naar het fijne dakterras (bij gedogen); slaapkamer aan de achterzijde voorzien van een mooie laminaatvloer en nette wandafwerking. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een praktische wasruimte met aansluitingen voor wasmachine en droger.
De badkamer heeft een verzorgde uitstraling en is voorzien van een douchecabine, ligbad, tweede toilet, designradiator en dubbel wastafelmeubel. Aan de voorzijde bevindt zich een kinderkamer met vaste kast en kunststof kozijn met deur naar het balkon.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de tweede etage. Hier bevindt zich een royale slaapkamer met kunststof kozijnen en een leuk uitzicht richting het kanaal. De overloop biedt toegang tot praktische bergruimte achter de schuine kanten. Aan de voorzijde bevindt zich nog een extra kamer, momenteel in gebruik als royale kastenkamer. In één van de kasten bevinden zich de Remeha cv-ketel (2022) en de ventilatiebox.
BIJZONDERHEDEN -
- Voor indeling en maten zie plattegronden op Funda.nl
- Uitgebouwde en lichte gezinswoning
- Vrijwel geheel voorzien van kunststof kozijnen
- Fraaie visgraat pvc-vloer op de begane grond
- Moderne keuken met veel kastruimte en diverse apparatuur
- Amerikaanse koelkast kan achterblijven
- Dakterras en balkon aanwezig
- Verzorgde achtertuin met stenen schuur en achterom
- Praktische wasruimte op de eerste verdieping
- Remeha cv-ketel uit 2022
- Dak van de uitbouw circa 3 jaar geleden vernieuwd
- Royale tweede verdieping met extra bergruimte
- Mooi uitzicht richting het kanaal
- Oplevering (langere oplevering gewenst).
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,412
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1929
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 85 m²
- Volume in cubic meters
- 393 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- IJMUIDEN L 3164
- Cadastral map
- Area
- 85 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 20 m² (7.90 metre deep and 2.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda