This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/joure/huis-klokmakkerij-12/80862069/

Eye-catcherRuime 2-onder-1-kapwoning met 5 slaapkamers, garage en tuin.
Description
Regent Makelaars biedt een nette woning in Joure. Deze geschakelde twee-onder-een-kap woning ligt aan de Klokmakkerij en biedt alles wat u nodig heeft voor comfortabel wonen. Er zijn bijvoorbeeld vijf ruime slaapkamers, een inpandige garage en een diepe tuin. De woning ligt nabij uitvalswegen als de A6 en A7 en op loopafstand van centrum van Joure.
Indeling:
Via de entree met toilet en meterkast bereikt u de L-vormige woonkamer. De ruime en lichte woonkamer heeft een gezellige open haard, de ideale plek om te ontspannen en samen te genieten. De woonkamer kenmerkt zich door de grote raampartijen, die zorgen voor een mooie lichtinval. Via de schuifpui staat de woonkamer bovendien in direct contact met de achtertuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Om de hoek bereikt u de open keuken. De keuken is onder andere voorzien van een inductiekookplaat, combi oven, koel/vries combinatie, vaatwasser en spoelbak.
Middels de praktische bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine- en drogeropstelling bereikt u de ruime inpandige garage.
Eerste verdieping:
Middels de ruime overloop loopt u naar de vier slaapkamers waarvan de grootste slaapkamer een eigen badkamer en een inloopkast heeft met toegang tot de badkamer die voorzien is van een bad/douchecombinatie, wastafel en een toilet.
De andere drie kamers zijn ook ruim te noemen! Als laatste vindt u hier nog een aparte douche, wastafel en toilet.
Zolderverdieping:
Via de vaste trap bereikt de zolderverdieping. Hier staat de CV ketel opstelplaats en veel bergruimte.
Ook vindt u hier nog een aparte slaapkamer/ hobbykamer.
De vliering ontbreekt niet.
Tuin:
De zonnige tuin is aangelegd met borders en is privacy biedend. Er zijn meerdere terrassen gecreëerd zodat u altijd een plekje in de zon kunt vinden.
Extra's:
- Inpandige garage;
- HR CV ketel 2017;
- 5 slaapkamers;
- Veel opbergruimte
- Verzorgde achtertuin met verschillende terrassen;
Regent makelaars leidt u graag rond in deze woning met potentie.
U bent van harte welkom.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 490,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,784
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 292 m²
- Volume in cubic meters
- 679 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired from 2017, in ownership)
Cadastral data
- JOURE D 1169
- Cadastral map
- Area
- 292 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda