This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/kaatsheuvel/huis-langemeer-41/44470112/

Eye-catcherRoyale tweekapper met uitbouw, garage, jonge ketel en 4 slaapkamers
Description
Deze goed onderhouden en uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning is op de markt. De huidige bewoners zijn de eerste bewoners, Zij wonen hier al 47 jaar en hebben altijd goed voor de woning gezorgd. Kenmerkend voor deze woning is de inpandige garage aan de voorzijde, de grote uitbouw aan de achterzijde en de tuin die ook deels aan de zijkant ligt. Oftewel: een heerlijke buitenplek waar het fijn toeven is.
De locatie van dit familiehuis is ideaal. Op loopafstand vind je zo goed als alles wat je nodig hebt: winkelcentrum, basisscholen, supermarkten, bushalte, speelpark en natuurlijk de Efteling.
We kunnen nog een hele rij aan plussen naar voren schuiven, maar het beste advies dat we je kunnen geven wat betreft deze woning: bel vandaag nog en maak een vrijblijvende afspraak. Wij leiden je graag rond en beantwoorden met plezier al je vragen.
Bijzonderheden van de woning:
-Goed onderhouden tweekapper gelegen aan een rustige straat in de woonwijk Heikant
-Uitgebouwde woonkamer voorzien van parket en elektrische haard
-Portaal met toiletruimte
-Uitbouw 3,4 m voorzien van schuifpui en zijdeur
-Complete keuken
-Bijkeuken
-Inpandige garage
-3 slaapkamers eerste verdieping
-Ouderslaapkamer voorzien van airconditioning die zowel verwarmt als koelt
-Nette badkamer
-1 slaapkamer tweede verdieping
-Onderhoudsvriendelijke tuin gelegen op het oosten
-Bijna geheel voorzien van dubbele beglazing (HR++)
-Volledig voorzien van houten kozijnen
-CV-ketel Intergas, bj: 2024
-Glasvezel
-Mechanische ventilatie
-Schilderwerk binnen en buiten prima in orde
Bij binnenkomst sta je in de hal. Eenmaal in de woonkamer ligt de keuken aan de voorzijde. De keuken bestaat uit een keramische kookplaat, afzuigkap, spoelbak, combi-magnetron, koelkast, een vaatwasser en een eethoek. Naast de keuken ligt de praktische bijkeuken met eigen ingang aan de voorzijde.
Hier is de aansluiting van de wasapparatuur en er is een luik in het plafond met toegang tot een bergzolder. In de bijkeuken tref je een deur die je naar de inpandige garage brengt. Fijn dat je zowel bijkeuken als garage altijd droog bereikt.
Het eetgedeelte vind je in de aanbouw en is tuingericht. Een hele fijne plek om lekker te tafelen, te kletsen of te werken.
Aan de overloop grenzen drie slaapkamers en de badkamer. Slaapkamer één ligt aan de achterzijde en heeft een dakkapel plus een wastafel. Slaapkamer twee (ouderslaapkamer) ligt aan de voorzijde en beschikt over een tv-aansluiting en een airconditioning. Slaapkamer drie vind je ook aan de voorzijde. Deze kamer heeft een vaste kast en een deur die naar het balkon leidt. De badkamer is opgedeeld in een wastafel, een toilet en een ligbad met douchemogelijkheid.
De tweede verdieping bestaat uit een voorzolder en een (slaap)kamer. Op de voorzolder hangt de cv-ketel en er is opbergruimte. De (slaap)kamer heeft, net als de voorzolder overigens, een dakkapel.
De tuin ligt op het zuidoosten en dat is voor de zonaanbidders onder ons goed nieuws. De tuin is ruim van opzet, omdat er ook ‘zijtuin’ is en niet alleen ‘achtertuin’. Verder is de tuin lekker groen. Wat je onder andere aan groen ziet, zijn grote plantenborders en leilinden. Deze laatste zorgen voor extra privacy. Ook is er een terras, een houten berging, buitenkraan en een achterom. Kortom: een complete tuin waar je in de zomermaanden extra van geniet.
De ligging van de woning:
De woning is gelegen aan een rustige straat. Op enkele minuten loopafstand vind je werkelijk alles wat je nodig hebt. Supermarkten, scholen, winkels, restaurants, sportcentrum, medisch centrum met apotheek en gemeentehuis ‘Het Klavier’ met al zijn extra’s, waaronder de bibliotheek. Ook is er vlak bij een bushalte. Binnen een kleine tien minuten zit je op de belangrijkste uitvalswegen richting Tilburg, ‘s-Hertogenbosch en Breda. Zin in wat entertainment? Al wandelend kom je uit bij de Efteling.
Verkoper vertelt…
Uit het feit dat we hier al zo lang wonen blijkt dat dit een fijne woonplek is. De woning is ruim, gebruiksvriendelijk, kindvriendelijk en licht met een zonvriendelijke, makkelijk te onderhouden voor en achtertuin. Onze kinderen zijn hier geboren en kijken terug op een fijne jeugd.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De vraagprijs is een uitnodiging tot het doen van een bieding. Een overeenkomst komt tot stand op basis van prijs, oplevering en ontbindende voorwaarden. Bij grote belangstelling kan de verkoper besluiten om via inschrijving/ biedingsprocedure de verkoop voort te zetten. Biedingen worden bij voorkeur via Move.nl aangenomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,779
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 131 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 262 m²
- Volume in cubic meters
- 554 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- LOON OP ZAND L 2309
- Cadastral map
- Area
- 262 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda