
Teisterbantstraat 64012 EG Kerk-Avezaath (Gem. Buren)Kerk Avezaath
€ 495,000 k.k.
Welkom in je nieuwe thuis!
Description
Welkom in je nieuwe thuis!
Stap binnen en ervaar het zelf: dit is zo’n huis waar je je vanaf het eerste moment prettig voelt. Gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt, met een fijne sfeer, veel comfort en verrassend veel ruimte. Een woning die door de huidige bewoners met zorg is onderhouden en waar de afgelopen jaren bovendien mooie verbeteringen zijn aangebracht.
Bij binnenkomst kom je in de nette hal, waar je alle ruimte hebt voor jassen en schoenen. Het toilet bevindt zich hier direct naast en vanuit de hal loop je door naar de woonkamer. En daar merk je het meteen: dit is een huis om samen te zijn.
De woonkamer en keuken vormen één heerlijk leefgedeelte. Dankzij de grote ramen aan de tuinzijde valt er volop daglicht naar binnen en heb je vanuit de woonkamer een fijne verbinding met de achtertuin. De moderne PVC-vloer en vloerverwarming zorgen voor extra comfort. En handig: de installatie kan niet alleen verwarmen, maar in de warme maanden ook koelen. Zo is het hier eigenlijk het hele jaar door aangenaam.
De keuken is recent volledig vernieuwd en vormt echt het hart van de woning. Het is een royale, moderne keuken waar koken en gezelligheid moeiteloos samenkomen. Je beschikt over een 90 cm brede inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en afzuigkap. Het werkblad met betonlook geeft de keuken een stoere en eigentijdse uitstraling, terwijl de dubbele lades zorgen voor volop praktische bergruimte.
Aan de keukenbar staan twee barstoelen. Een heerlijke plek voor een kop koffie in de ochtend, om even met de laptop te werken of om gezellig aan te schuiven terwijl er wordt gekookt. En voor uitgebreid tafelen is er natuurlijk ook alle ruimte: aan de grote eettafel kunnen met gemak zes personen plaatsnemen. Oftewel, dit is zo’n keuken waar je waarschijnlijk vanzelf veel tijd doorbrengt.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning die zowel kan verwarmen als koelen. Ook hier is het stucwerk professioneel vernieuwd en ligt een moderne PVC-vloer. De kamers zijn daardoor niet alleen praktisch, maar hebben ook een verzorgde en eigentijdse uitstraling.
De badkamer is een fijne plek om even helemaal tot rust te komen. De ruime douche biedt volop comfort. Daarnaast is de badkamer voorzien van een dubbele wastafel en een toilet, waardoor de ruimte praktisch en compleet is ingericht.
Een vaste trap brengt je naar de tweede verdieping, waar de zolder verrassend veel mogelijkheden biedt. Hier bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en de warmtepomp met boiler. Maar bovenal is dit een heerlijke extra leefruimte. De grote dakkapel zorgt voor veel licht en biedt een prachtig uitzicht over de achtertuin.
Of je deze ruimte nu gebruikt als vierde slaapkamer, thuiswerkplek, hobbykamer of rustige plek om te lezen: het kan hier allemaal. Ook op deze verdieping is airconditioning aanwezig voor zowel verwarming als verkoeling en ligt een moderne PVC-vloer. Een fijne verdieping die je helemaal naar eigen wens kunt gebruiken.
En dan de tuin. Misschien wel één van de meest bijzondere plekken van deze woning.
De achtertuin is een heerlijke groene oase waar natuur en ontspanning samenkomen. De vijver met waterval geeft de tuin een bijzondere sfeer en wordt bewoond door vissen, kikkers en salamanders. Een plek waar je op een mooie dag heerlijk kunt zitten en waar altijd wel iets te zien is.
De achtertuin biedt volop ruimte om heerlijk van het buitenleven te genieten. Bovendien is de achtertuin ook via de voortuin bereikbaar, wat in het dagelijks gebruik ontzettend praktisch is.
Vanuit de achtertuin loop je rechtstreeks naar de garage. Deze is zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde toegankelijk en biedt volop ruimte voor fietsen, gereedschap en andere spullen. Een praktische toevoeging die je in het dagelijks leven zeker zult waarderen.
Wat ons betreft is dit een woning waarin veel klopt. Een energielabel A+, goede isolatie, comfortabele installaties, een moderne keuken, airconditioning op de slaapverdiepingen en zolder, een warmtepomp met boiler en een tuin die nét dat beetje extra biedt.
Maar uiteindelijk gaat het natuurlijk niet alleen om de techniek, de ruimte of de voorzieningen. Het gaat om hoe een huis voelt. En dat gevoel krijg je hier al zodra je binnenstapt. Een fijne plek om thuis te komen, samen te zijn, te ontspannen en volop van het dagelijks leven te genieten.
Misschien wordt dit binnenkort wel jouw nieuwe thuis!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,125
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 28 m²
- Plot size
- 346 m²
- Volume in cubic meters
- 484 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- BUREN K 1595
- Cadastral map
- Area
- 60 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BUREN K 1582
- Cadastral map
- Area
- 286 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 190 m² (13.63 metre deep and 13.94 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and parking place
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda