This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/klundert/huis-mauritsweg-16/80914194/

Eye-catcherWonen vlakbij het centrum van Klundert!
Description
Op een steenworp afstand van het gezellige centrum van Klundert staat deze fijne tussenwoning met drie slaapkamers, een lichte woonkamer, halfopen keuken en een prettige achtertuin. Een woning met een solide basis, een prettige indeling en volop mogelijkheden om er helemaal jouw eigen thuis van te maken. Zie jij de potentie al? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
Indeling
Via de verzorgde voortuin kom je binnen in de hal. Hier vind je het toilet, de meterkast, de trapopgang naar de eerste verdieping, een praktische kelderkast en de toegang tot de woonkamer.
De woonkamer is ruim opgezet en verdeeld in een gezellige zithoek aan de voorzijde en een eethoek aan de achterzijde. Dankzij de praktische indeling is er voldoende ruimte om met familie of vrienden samen te komen. De sfeervolle houtkachel zorgt tijdens de koudere maanden voor extra warmte en gezelligheid, terwijl radiatoren de woning verder verwarmen.
Vanuit de eethoek loop je door naar de halfopen keuken. Deze is geplaatst in een praktische hoekopstelling en voorzien van een koelkast en een 4-pits gasfornuis. De keuken beschikt over een laminaatvloer en biedt een mooie basis voor wie de ruimte in de toekomst graag naar eigen woonwensen wil vernieuwen.
De woning is voorzien van houten kozijnen en aan de voorzijde zorgt een elektrisch zonnescherm op warme dagen voor een aangename schaduw.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is volledig ingelegd met tapijt en biedt plaats aan drie slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers zijn van een prettig formaat en bieden volop mogelijkheden voor een gezin, thuiswerkplek of hobbyruimte. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn voorzien van houten kozijnen met enkel glas. De nieuwe houten kozijnen met dubbel glas zijn reeds besteld en worden meegeleverd, zodat de nieuwe eigenaar deze nog kan laten plaatsen. Daarnaast beschikken enkele slaapkamers over rolluiken. De badkamer is ingericht met een douche, toilet, wastafel en radiator.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de zolderverdieping. Deze ruimte kan worden gebruikt als praktische bergzolder. Ook bevindt zich hier de recent vernieuwde Atag cv-ketel uit 2025.
Tuin
Zowel de voor- als achtertuin zijn netjes aangelegd. De achtertuin is gelegen op het westen, waardoor je hier heerlijk kunt genieten van de middag- en avondzon. Een fijne plek om na een werkdag nog even buiten te zitten of gezellig te barbecueën met vrienden en familie.
Praktisch is ook de aanwezigheid van twee bergingen. De eerste berging is direct bereikbaar vanuit de keuken en leent zich uitstekend om om te toveren tot een praktische wasruimte of extra bergruimte. De tweede berging is ideaal voor het stallen van fietsen en tuingereedschap. Daarnaast bevindt de wateraansluiting zich aan de achtergevel.
Bijzonderheden
- Niet zelfbewoningsclausule
- Drie slaapkamers
- Achtertuin op het noordwesten met achterom
- Twee bergingen aanwezig
- Elektrisch zonnescherm aan de voorzijde
- Nieuwe houten kozijnen met dubbel glas voor de achterzijde reeds aanwezig
- Atag cv-ketel uit 2025
- Dakrenovatie uitgevoerd in 2015
- Dak van de aanbouw vernieuwd in 2019
- Fijne gezinswoning met volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren
Wonen in Klundert
Met bijna 6.000 inwoners is Klundert, of zoals de lokalen zeggen ‘De Klundert’, een gemoedelijke stad met prettige voorzieningen zoals winkels, horeca, basisscholen, kinderopvang en vele sportfaciliteiten, waaronder een prachtig zwembad voor jong en oud. Daarnaast beschikt Klundert over een zeer rijk verenigingsleven met onder andere een voetbal-, tennis- en korfbalvereniging. Ook zijn er leuke plaatselijke initiatieven zoals Klundert bij kaarslicht en Klundert op een kluitje, welke bekend zijn tot ver buiten Klundert.
Deze vestingstad vormde een onderdeel van de zuidelijke verdedigingslinie tegen de Spanjaarden in de 80-jarige oorlog. De vestingwerken van Klundert zijn in de loop der jaren veranderd in een groengebied, waar men heerlijk in alle rust rondom de resten van de grachten kan wandelen. Het stadhuis is toch wel de trots van Klundert. Dit is gebouwd in de stijl van de renaissance in opdracht van Prins Maurits in 1621. Vele bruidsparen hebben hier elkaar al het ja-woord gegeven. De stad beschikt over goede uitvalswegen zoals de A17/A16 en A59 en is er openbaar vervoer in de richting Zevenbergen/Breda en Fijnaart.
Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle informatie is niet meer dan een uitnodiging tot het doen van een bod, derhalve kunt u aan deze gegevens geen rechten ontlenen.
Al het bovenstaande betreft informatie omtrent de verkoop van genoemd object. De informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Meiboom Makelaars geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte kan worden beschouwd.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,105
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 95 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Plot size
- 165 m²
- Volume in cubic meters
- 433 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- KLUNDERT H 3381
- Cadastral map
- Area
- 30 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- KLUNDERT H 2419
- Cadastral map
- Area
- 135 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda