
King (Bouwnr. F16)2922 AJ Krimpen aan den IJsselKortland-Noord
€ 551,000 v.o.n.
Description
King - type 8A - bouwnummer F16
LUXE APPARTEMENT MET MAAR LIEFST TWEE BUITENRUIMTES!
KENMERKEN
• Appartement met 2 slaapkamers
• Mogelijkheid tot extra werkkamer
• Ruim balkon
• Extra terras aan de binnentuin!
• Keuken naar wens in te richten
• Luxe badkamer met inloopdouche en mogelijkheid voor ligbad
• Separaat toilet met fontein
• Duurzaam verwarmen én verkoelen via WKO-installatie
• Privé-parkeerplaats in stallingsgarage (inpandig)
• Separate berging met wandcontactdoos (inpandig)
CIJFERS
• Gebruiksoppervlakte: ca. 107 m2
• Balkon/loggia: ca. 16 m2
• Terras binnentuin: ca. 3 m2
• PV-panelen: 3 stuks
• Voorlopig energielabel: A++
• Keukencheque: € 7.500
PARKEREN
Het parkeren voor de bewoners van KING is voorzien in de halfverdiepte stallingsgarage met 52 parkeerplaatsen. Standaard hebben 38 appartementen 1 parkeerplaats en hebben 7 appartementen 2 parkeerplaatsen. Kortom, veilig en overdekt parkeren is voor de bewoners al standaard voorzien.
BERGINGEN
Naast de berg-/ techniekruimte in elk appartement, dat al ruimte biedt om persoonlijke spullen op te slaan, beschikt iedere woning ook over een inpandige privé-berging op de begane grond. Deze ruimte is voorzien van een stopcontact, ideaal om uw elektrische fiets veilig te stallen. In de stallingsgarage zijn nog 11 extra bergingen gesitueerd, waarvan 7 stuks in basis gekoppeld zijn aan een appartement en 4 stuks in de losse verkoop beschikbaar zijn. Deze bergingen zijn uitgerust met een verlichtingspunt en stopcontact. De bergingengroep op de begane grond krijgt opstelplaatsen voor het eventueel stallen en laden van een beperkt aantal scootmobiels.
BINNENTUIN
Op de eerste verdieping is de binnentuin gesitueerd. Het weelderige groen van het canvas is ook hier doorgezet met onder andere klimplanten die hun weg via de rondlopende galerij omhoog vinden. Perfect om even tot rust te komen in een beschermde omgeving. Het biedt bewoners de mogelijkheid met bezoek of buren plaats te nemen voor een drankje.
Ondanks dat Van Herk Nieuwbouwmakelaars deze aanmelding met grote zorgvuldigheid heeft samengesteld, kunnen geen rechten worden ontleend aan teksten, berekeningen, aanbiedingen evenals aan afgebeelde illustraties en artists-impressions, deze zijn uitsluitend bedoeld als voorbeeld en daardoor niet bindend voor het eindresultaat. Alle informatie, ook prijzen en voorwaarden, kunnen aan verandering onderhevig zijn.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 551,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,150
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2025
- Type of roof
- Flat roof
- Quality marks
- SWK Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 107 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 320 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, elevator, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
Photos 12
© 2001-2026 funda











