This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/kuinre/huis-henric-de-cranestraat-47/44473078/

Henric de Cranestraat 478374 KL KuinreKuinre
€ 190,000 k.k.
Description
Unieke kans in het hart van Kuinre – Henric de Cranestraat 47
Bent u op zoek naar een bijzonder project met volop mogelijkheden? Dan is Henric de Cranestraat 47 in Kuinre absoluut een bezichtiging waard. Dit karakteristieke pand, oorspronkelijk gebouwd rond 1900, biedt een unieke gelegenheid om een woning naar eigen wens te realiseren op een centrale locatie in het dorp.
Het pand is de afgelopen jaren in gebruik geweest als bedrijfsruimte, maar de gesprekken met de gemeente bevinden zich inmiddels in een vergevorderd stadium. Er hoeft nog slechts een officiële aanvraag te worden ingediend om de bestemming weer om te zetten naar wonen. Daarmee ligt de weg open voor het creëren van een sfeervolle woning op een prachtige locatie.
Het object staat op een perceel eigen grond van 252 m² en beschikt over een vrijstaande gedeelde garage met vernieuwd dak. Het oorspronkelijke woonhuis is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor er verrassend veel ruimte aanwezig is om uw woonwensen vorm te geven. Het dak is in 1998 vervangen door dakpanplaten.
Dit is een pand voor mensen die kansen zien en niet terugschrikken voor een verbouwing. Met de juiste aanpak en handige handen kan hier een unieke woning ontstaan, midden in het centrum van Kuinre, op loopafstand van de dagelijkse voorzieningen.
Bijzonderheden:
Er zijn 40 zonnepanelen geplaatst op het dak van het pand en 10 op het garagedak.
Gelegen aan de Henric de Cranestraat 47 in Kuinre
Bouwjaar circa 1900
Perceeloppervlakte 252 m² eigen grond
Vrijstaande gedeelde garage aanwezig
Oorspronkelijk woonhuis met uitbouw aan de achterzijde
Momenteel in gebruik als bedrijfsruimte
Mogelijkheid tot omzetting naar woonbestemming
Uniek renovatie- en transformatieproject
Gelegen in het centrum van Kuinre
Aanvaarding per direct mogelijk
Richtprijs: € 190.000,- k.k.
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden van dit bijzondere object? Neem dan voor meer informatie of een bezichtiging contact op met makelaar Wina Tiesinga. Zij vertelt u graag meer over dit unieke project.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 190,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 760
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Mansard roof covered with other
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 250 m²
- Plot size
- 252 m²
- Volume in cubic meters
- 994 m³
Layout
- Number of rooms
- 36 rooms
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- Not available
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- KUINRE B 642
- Cadastral map
- Area
- 252 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda