This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/langeweg/huis-kloosterlaan-5/17212533/

Eye-catcherVijf slaapkamers, luxe afgewerkt, diepe tuin én garage: instapklaar!!
Description
Verrassend ruim, luxe afgewerkt en helemaal klaar voor de toekomst
Op zoek naar een woning waar je zó in kunt? Dan is dit er eentje om niet te missen. Deze verrassend ruime 6-kamerwoning in het gemoedelijke Langeweg combineert comfort, sfeer en ruimte op een manier die je niet vaak tegenkomt. Met vijf slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, twee dakkapellen, een garage én een maar liefst 16 meter diepe achtertuin heeft deze woning ontzettend veel te bieden.
Alles is met zorg onderhouden en afgewerkt, waardoor je hier vooral hoeft te genieten. Geen grote verbouwing of eindeloze kluslijst, maar direct verhuizen en wonen.
Wonen in het dorp, met alles dichtbij
Langeweg biedt het beste van twee werelden: de rust en gemoedelijkheid van een dorp, gecombineerd met een uitstekende bereikbaarheid. Je woont hier tussen de weilanden en akkers, terwijl het centrum van Zevenbergen op slechts circa 3 kilometer ligt. Ook Breda, Rotterdam en andere plaatsen zijn dankzij de goede verbindingen gemakkelijk bereikbaar, zowel met de auto als het openbaar vervoer.
Ruimte voor het hele gezin
Bij binnenkomst valt direct de verzorgde en moderne uitstraling op. De ruime woonkamer staat in open verbinding met de keuken. De keuken is in 2024 voorzien van een nieuwe, moderne keukeninrichting in hoekopstelling met inbouw: koel/vriescombinatie, combimagnetron, inductie kookplaat, afzuigschouw en vaatwasser. Het betreft een heerlijke plek om samen te koken, te eten en de dag door te nemen. Vanuit de woonkamer stap je zo de tuin in. De woonkamer is voorzien van een moderne laminaatvloer en stucwerk wand- en plafondafwerking.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een moderne badkamer. De badkamer is stijlvol uitgevoerd en beschikt over een ruime inloopdouche, dubbele wastafel en wandcloset. De slaapkamer aan de voorzijde heeft bovendien toegang tot een leuk balkon. De verdieping is voorzien van een moderne laminaatvloer.
En dan is er nog de tweede verdieping. Dankzij de twee grote dakkapellen aan de voor- en achterzijde zijn hier twee volwaardige slaapkamers ontstaan, welke beiden voorzien zijn van een moderne laminaatvloer, elektrische rolluiken en praktische bergruimte achter knieschotten. De kamers zijn ideaal als kinder- of tienerkamers, thuiswerkplek, hobbyruimte of logeerkamer. Verder is de verdieping voorzien van een praktische voorzolder met plavuizenvloer, werkblad met gootsteen, aansluitingen voor de wasapparatuur en toegang tot een separate zolderkast. Aan mogelijkheden geen gebrek.
16 meter diepe tuin met garage
Ook buiten is het genieten. De verzorgde achtertuin is maar liefst 16 meter diep en ligt op het oosten. Door de royale afmetingen zijn er op verschillende momenten van de dag zowel zonnige als beschutte plekken te vinden. Met meerdere terrassen, borders, gazon en een prachtige blauwe regen is dit een tuin waar je volop van het buitenleven kunt genieten.
Achter in de tuin bevindt zich bovendien een garage en is er een praktische achterom. Extra bergruimte, hobbyruimte of natuurlijk gewoon een fijne plek voor de auto en fietsen.
openbaar vervoer en de belangrijkste uitvalswegen bevinden zich in de directe omgeving.
Een woning die je eigenlijk zelf moet ervaren
Of je nu je eerste woning zoekt, met je gezin meer ruimte wilt of juist wilt doorstromen naar een huis waar je voorlopig alle kanten mee op kunt: deze woning heeft verrassend veel te bieden.
Vijf slaapkamers, luxe afwerking, een diepe tuin, garage, moderne voorzieningen en bovenal: helemaal instapklaar.
Een woning waar je niet alleen vierkante meters koopt, maar vooral ruimte, comfort en woonplezier.
Met hoeveel zorg ook samengesteld er kunnen onvolledigheden voorkomen in de informatie en de afbeeldingen en het kan derhalve niet als een aanbod worden gezien. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend en de opgegeven afmetingen, oppervlakte- en inhoudsmaten zijn dan ook indicatief.
Wij maken gebruik van een NVM model koopovereenkomst. In het kader van zekerheidstelling wordt er standaard een bankgarantie/waarborgsom van 10% opgenomen in de koopovereenkomst.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,358
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 134 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 15 m²
- Plot size
- 199 m²
- Volume in cubic meters
- 430 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- ZEVENBERGEN R 121
- Cadastral map
- Area
- 199 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 83 m² (16.00 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda