This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/laren-nh/huis-melkweg-64/43336422/

Melkweg 641251 PT Laren (NH)Zevenend
€ 1,600,000 k.k.
Description
Op een van de mooiste en rustigste locaties van Laren, aan de geliefde Melkweg, bevindt zich dit unieke ensemble van maar liefst drie gebouwen op één royaal perceel. Een plek waar karakter, historie en mogelijkheden samenkomen – ideaal voor wie op zoek is naar ruimte, sfeer en flexibiliteit.
De rietgedekte woonboerderij van ca. 92m² woonoppervlak, een gemeentelijk monument, vormt het hart van het geheel. Hier gaat u letterlijk een stap terug in de tijd: authentieke details, een warme uitstraling en een indeling die uitnodigt tot comfortabel gelijkvloers wonen. Bij binnenkomst treft u de entree met garderobe. De woonkamer beschikt over dubbele openslaande deuren naar de zijtuin en staat in verbinding met een sfeervolle zitkamer voorzien van een houtkachel. De badkamer op de begane grond is uitgerust met een toilet, douche en wastafel. Aansluitend bevindt zich de royale woonkeuken met toegang tot de achtertuin. Daarnaast is er een praktische vliering aanwezig. Deze karaktervolle boerderij verdient liefde en aandacht, maar biedt een prachtige basis om geheel naar eigen wens te renoveren met behoud van het authentieke karakter.
Het tweede gebouw is een modern en goed geïsoleerd bijgebouw van ca. 83m², dat comfort biedt. De begane grond beschikt over een ruime woonkamer met gietvloer en vloerverwarming, een moderne keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en dubbele deuren naar de tuin. Verder zijn er een eigen meterkast, een separaat toilet en een bijkeuken aanwezig. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en zijn voorbereidingen getroffen voor het realiseren van een badkamer met tweede toilet en inloopdouche.
Het derde gebouw, een voormalige garage, is omgetoverd tot een multifunctionele ruimte van ca. 30m² die zich uitstekend leent als werkkamer, atelier of extra slaapkamer. Dit bijgebouw beschikt over een kitchenette en een badkamer met toilet en douche. Daarnaast is er een separate berging met wasmachine- en drogeraansluiting en een praktische vliering.
Het perceel zelf is een waar genot: een prachtig aangelegde tuin rondom, met volop privacy en groen. De ruime oprit biedt plaats aan meerdere auto’s.
Kortom: een bijzonder object met ongekende mogelijkheden, waar wonen, werken en creëren op een unieke manier samenkomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,805
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1830
- Specific
- Listed building (national monument)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 205 m²
- Plot size
- 740 m²
- Volume in cubic meters
- 749 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 4 stories
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- In ownership
Cadastral data
- LAREN G 4523
- Cadastral map
- Area
- 740 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda