This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leek/huis-de-helling-56/44517800/

Description
Uitgebouwde 2/1-kapwoning met drie slaapkamers en energielabel C!
Deze 2/1-kapwoning in Leek is ruim 50 jaar met zorg bewoond door de huidige eigenaren. Er is muur- en vloerisolatie en grotendeels dubbele beglazing. De woning heeft drie slaapkamers, een ruime zolderkamer, een stenen garage, een stenen berging en is aan de achterzijde uitgebouwd.
De entree is aan de voorzijde van de woning. In de hal is de meterkast, het toilet met fonteintje, een voorraadkast, een ruime garderobe en toegang naar de woonkamer. De woonkamer is in de jaren ’70 uitgebouwd. Het resultaat: 31 m² woonkamer! Aan de achterzijde is een deur naar de tuin. De woonkamer wordt verwarmd middels radiatoren en op de vloer ligt laminaat. Vanuit het eetgedeelte is de keuken te bereiken. De keuken is eenvoudig uitgevoerd. Er is een dubbele wasbak, afzuigkap en een gasstel. Ook hangt in de keuken de cv-ketel en is hier de wasmachine aansluiting en achterdeur. Een kastenwand zorgt voor veel opbergmogelijkheden.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers van ca. 7 ½ , 8 en 12 m² groot. De twee kleinste slaapkamers zijn voorzien van vaste kasten. De slaapkamers hebben allemaal een laminaat vloer, in de gang en op de trap ligt vloerbedekking. De muren zijn behangen. De badkamer heeft een douche en een wastafel. Er is een raampje voor de natuurlijke ventilatie.
Er is een op maat gemaakte trap naar de tweede verdieping. Op de overloop is bergruimte achter de knieschotten. Er is ook een kamer met een nieuwe dakkapel met kunststof kozijnen en HR++ beglazing. De hoogte is hier ca. 1,85 meter. Er zijn vaste kasten. Het oppervlakte van de kamer is ca. 12 m².
De tuin is gelegen op het zuiden. Er zijn meerdere terrassen, zodat je op elk moment van de dag van het zonnetje kunt genieten. Er is een gazon en borders met planten. Er is een berging van ca. 7 m² met licht en elektra. De garage is ca. 13 m² groot. Er is een elektrische kunststof garagedeur, water, verwarming, licht en elektra. Op de oprit kunnen ruim twee auto’s staan.
De woning is voorzien van energielabel C. Er is spouwmuurisolatie, kruipruimte isolatie en een klein beetje dakisolatie. De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing (met uitzondering van wc en badkamer) en op zolder is HR++ glas. Het platte dak van de uitbouw en dakkapel is recent vernieuwd en ook voorzien van isolatie.
Bijzonderheden:
• Bouwjaar: 1968;
• Perceel: 249 m² groot;
• Cv-ketel Remeha 2025 (eigendom);
• Kruipruimte isolatie;
• Spouwmuurisolatie;
• Dubbele beglazing;
• Geïsoleerde platte daken;
• Zolderkamer: 1,85 meter hoog;
• Aanvaarding in overleg.
Ben jij op zoek naar een woning waar je jouw eigen draai aan kunt geven? Dan is dit zeker een huis met potentie.
Je bent van harte welkom om te komen bezichtigen. Wij nemen rustig de tijd om je rond te leiden. Bel je ons voor een afspraak? Graag tot ziens!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,239
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 249 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR eco (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- LEEK D 2603
- Cadastral map
- Area
- 249 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 106 m² (12.50 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda