This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leende/huis-oostrikkerstraat-17/17227232/

Oostrikkerstraat 175595 AD LeendeBroekerstraat
€ 1,395,000 k.k.
Description
Aan de Oostrikkerstraat in Leende ligt deze hoogwaardig afgewerkte, vrijstaande villa met o.a. 8 slaapkamers (waarvan 2 op de begane grond en 2 in het gastenverblijf), luxe keuken, maar liefst 3 badkamers, veel maatwerk interieur, een gastenverblijf en eigen oprit voor meerdere auto's, alsmede een buitenliving van maar liefst 62 m² met open-haard.
Dit alles op een perceel van 858 m²! Ideaal gesitueerd in het hart van Leende met in de nabijheid talloze gewenste faciliteiten. Een object dat u absoluut gezien moet hebben om een goed volledig beeld te krijgen!
Bouwjaar: ca. 1969 (afgelopen jaren, volledig verbouwd en verduurzaamd)
Woonoppervlakte: ca. 310 m² (incl. gastenverblijf)
Inhoud: ca. 1.151 m³
Perceel: 858 m²
Aanvaarding: in overleg
Indeling
Begane grond:
Eigen oprit met parkeergelegenheid voor meerdere voertuigen.
Entree. Hal met meterkast en trapopgang naar de 1e verdieping.
Zeer royale living met fraaie PVC-vloer in Versailles-motief, maatwerk ingebouwde kasten en veel lichtinval door de diverse raampartijen.
Open luxe leefkeuken voorzien van kookeiland met keramisch aanrechtblad, spoelbak, Quooker-kraan en kookplaat (inductie). De keuken is verder uitgerust met veel kastruimte en diverse apparatuur te weten: koel/vriescombinatie, vaatwasser, oven, stoomoven en magnetron. Door diverse openslaande deuren krijgt u toegang tot het overdekt terras.
De keuken staat in half open verbinding met een TV-kamer met openslaande deuren naar tuin.
Gang met grote luxe toiletruimte met hangend closet en fonteintje in maatwerk meubel.
Inpandige berging met aansluiting was-apparatuur en opstelling warmtepomp.
Master-bedroom, slaapkamer 1 aan met openslaande deuren naar tuin en toegang tot badkamer.
Luxe badkamer 1. met vrijstaand ligbad, dubbele wastafel in maatwerk meubel, inloopdouche (met hand- en regendouche) en hangend closet in separate toiletruimte.
Slaap/werkkamer 2. aan voorzijde van de woning met ingebouwde maatwerk kastenwand.
1e verdieping:
Ruime overloop met Velux dakramen.
Slaapkamer 3 met walk-in closet.
Badkamer 2 met inloopdouche (met hand- en regendouche), wastafelmeubel voorzien van wastafel en hangend closet.
Slaapkamer 4 met walk-in closet.
Slaapkamer 5 met ingebouwde kast.
Slaapkamer 6.
Zeer fraai aangelegde tuin met volwassen beplanting en royaal terras onder overkapping met gezellige haardpartij.
Achter op het perceel bevindt zich nog een gastenverblijf met woonkamer voorzien van vide en open keuken. De keuken is uitgerust met een moderne keukeninstallatie, natuurstenen aanrechtblad met spoelbak en kookplaat (inductie), vaatwasser, oven en koel/vriescombinatie.
Slaapkamer 7 met openslaande deuren naar tuin.
Slaapkamer 8.
Badkamer 3 met inloopdouche (met hand- en regendouche), wastafelmeubel voorzien van wastafel en hangend closet.
Het gastenverblijf beschikt tevens over een bergruimte.
Kortom: een vrijstaande woning die op meerdere fronten nét even verder gaat dan je in eerste instantie zou verwachten. De verrassende indeling, de royale leefruimtes en de verschillende gebruiksmogelijkheden maken dit tot een woning die zich niet eenvoudig in een paar woorden laat vangen. Iedere ruimte heeft zijn eigen karakter en draagt bij aan het bijzondere geheel, waarbij comfort, ruimte en veelzijdigheid op een prettige manier samenkomen.
Juist de combinatie van de verschillende vertrekken, de onderlinge verbindingen en de mogelijkheden die de woning biedt, ervaar je het beste wanneer je er zelf doorheen loopt. Een bezichtiging is dan ook dé manier om de sfeer te proeven, de ruimte te ervaren en te ontdekken hoe alle onderdelen van deze bijzondere woning samenkomen. Laat je verrassen door wat er achter de voordeur schuilgaat en ervaar zelf de mogelijkheden die deze vrijstaande woning te bieden heeft.
Bijzonderheden:
- De woning is voorzien van energielabel A (geldig tot 24-08-2036)!
- Zeer luxe en hoogwaardig afwerkingsniveau!
- Het gehele object is uitgerust met luxe maatwerk interieur!
- Ideaal gelegen in het gezellige dorp Leende met bossen en natuur op loopafstand!
- 2 slaapkamers en badkamer op de begane grond!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,500
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 310 m²
- Exterior space attached to the building
- 64 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 858 m²
- Volume in cubic meters
- 1,151 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (8 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, 2 washstands, 2 showers, 2 toilets, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
Cadastral data
- LEENDE A 4759
- Cadastral map
- Area
- 858 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda