This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leersum/appartement-beukenhof-8/44456270/

Eye-catcherLevensloopbestendig, midden in het groen!
Description
Uiterst comfortabel en levensloopbestendig wonen op een fijne plek, midden in het groen én dicht bij alle dagelijkse voorzieningen.
Dit ruime en uitstekend afgewerkte DRIEKAMERAPPARTEMENT is gelegen op een geliefde locatie aan de zuidzijde van Residence “De Beukenhof” en biedt alles voor wie comfortabel, gelijkvloers en rustig wil wonen.
Het appartement beschikt over een lichte woonkamer, moderne open keuken, twee goede slaapkamers, een royale badkamer en een zonnig terras (op het zuiden) met vrij uitzicht over het fraai aangelegde park. Dankzij de lift, de eigen parkeerplaats in de afgesloten parkeerkelder en de comfortabele indeling is dit een plek waar je zorgeloos oud kunt worden.
Residence “De Beukenhof” is een exclusief en kleinschalig appartementencomplex (gebouwd in 2001), bestaande uit twee gebouwen met een luxe uitstraling en een ruime onderbouw met parkeerkelder en bergingen. Rondom het complex ligt een prachtig aangelegde gemeenschappelijke tuin met meerdere terrassen en volop groen met aan de straatzijde voldoende parkeergelegenheid voor bezoekers. De korte afstand tot winkels, openbaar vervoer en de bossen van de Utrechtse Heuvelrug maken de locatie ook nog eens ideaal.
Indeling:
Entree via een ruime centrale ontvangsthal met belplateau voorzien van video-/ intercominstallatie, postbussen, trappenhuis en liftinstallatie.
Appartement 1e verdieping:
Verzorgde portiek met toegang tot het appartement. Binnenkomst via een prettige hal met ingebouwde garderobekast en toiletruimte.
De royale living met open keuken is gesitueerd aan de fraaie tuinzijde van het appartement. Deze prettige leefruimte is verrassend licht door de grote raampartijen en smaakvolle afwerking. De moderne open keuken is geplaatst in 2025 en voorzien van een wandopstelling met inductieplaat, combi-oven, vaatwasser, koelkast, vriezer en praktische bovenkasten. De woonkamer is voorzien van airconditioning en openslaande deuren naar het zonnige en heerlijk rustig gelegen terras (15 m²). Met een ligging op het zuiden zorgen de elektrische buitenzonwering en screens voor keuze tussen de warmte van de zon of koelte van de schaduw.
Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan de master bedroom is voorzien van een kastenwand.
De royale en volledige betegelde badkamer is uitgevoerd met een ligbad met whirlpool functie, ruime inloopdouche, 2e toilet, bidet en wastafelmeubel.
Een praktische berging beschikt over aansluitingen voor wassen en droger. Hier bevindt zich tevens de cv-combiketel en is er volop bergruimte voor dagelijkse spullen.
Onderbouw:
In de onderbouw van het gebouw bevindt zich de afgesloten parkeerkelder waar voor elk appartement een eigen parkeerplaats aanwezig is en een eigen ruime (fietsen)berging.
MEER bijzonderheden:
-Gebruikersoppervlak 101 m², inhoud 304 m³;
-Uitstekend onderhouden driekamerappartement met royaal balkon op het zuiden;
-O.a. voorzien van:
*Elektrisch bedienbare screens;
*Airconditioning in woonkamer;
*Hoogwaardige pvc-vloer;
*Vloerverwarming
-Privé parkeerplaats en berging in de onderbouw;
-Het betreft een uiterst verzorgd en comfortabel appartementencomplex (gebouwd in 2001) met een actieve Vereniging van Eigenaren;
-Servicekosten VvE € 300,- per maand;
-Volledig geïsoleerd, energielabel B;
-Oplevering in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 300 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 659,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,525
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 300.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 304 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- LEERSUM D 3636
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, sheltered location, in wooded surroundings and in centre