This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leersum/huis-meidoornhaag-11/44574915/

Description
Starters opgelet. Aantrekkelijke tussenwoning met diepe tuin en een rustige ligging. Het huis heeft 3 slaapkamers en de ruimte om op zolder een vierde kamer te realiseren. Het betreft een degelijke, voormalige huurwoning die cascomatig goed onderhouden is maar wel enige modernisering behoeft.
De woning is gelegen in het vriendelijke dorp Leersum. Een prachtige woonplek verscholen in de bossen op de Utrechtse Heuvelrug. Centraal gelegen in het midden van het land met een goede ontsluiting richting de randstad. Tegelijkertijd is er alle ruimte voor recreatie en ontspanning in de natuur met o.a. prachtige wandel en mountainbike routes. In het dorp vinden we een winkelcentrum, kinderopvang, basisscholen, sportvelden en openbaar vervoer.
Begane grond:
Entree via vergrote hal met meterkast, toilet, trapopgang en toegang tot de aan de voorzijde van de woning gelegen berging; royale, tuingerichte woonkamer met veel lichtinval en praktische bergruimte in de trapkast; open keuken aan de voorzijde met een eenvoudige, rechte keukenopstelling.
Eerste verdieping:
Overloop; 3 slaapkamers van resp. 12 m2, 12 m2 en 8 m2; ruime badkamer met tweede toilet, douchecabine, wastafel en wasmachine aansluiting.
Tweede verdieping:
Ruime open zolder met dakraam, opstelling cv-ketel en veel bergruimte achter de knieschotten waar zich ook de unit van de mechanische ventilatie bevindt; deze ruimte biedt alle gelegenheid voor het realiseren van een extra slaapkamer.
Buitenruimte:
Relatief diepe voortuin met aangebouwde stenen berging. De circa 9 meter diepe achtertuin is gelegen op het westen en biedt veel privacy dankzij het achtergelegen parkje met speeltuin. Achterin de tuin is een sfeervolle veranda met berging gerealiseerd.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1987, perceeloppervlakte 153 m²;
- Woonoppervlakte 113 m², overig inpandige ruimte 6 m², externe bergruimte 5 m²;
- Energielabel C;
- Verwarming en warmwater via Intergas HR cv-ketel uit 2022;
- Mechanische ventilatie aanwezig;
- Deze woning is een voormalig huurwoning. Hierdoor zijn er een aantal aanvullende clausules van toepassing;
- Er is een projectnotaris van toepassing bij de verkoop van dit appartement. Koper kan derhalve niet zelf de notaris uitzoeken;
- Er zal een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen;
- Er zal een niet zelfbewoningsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen;
- Er zal een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,496
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 153 m²
- Volume in cubic meters
- 408 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- LEERSUM D 3712
- Cadastral map
- Area
- 153 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (8.70 metre deep and 5.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda