
Achter de Hoven 58-A8933 AK LeeuwardenOranjewijk
€ 180,000 k.k.
Description
Aan een rustige straat in de geliefde woonwijk Achter de Hoven staat deze verrassend ruime en praktisch ingedeelde benedenwoning. Achter de karakteristieke gevel vind je een lichte woonkamer met open keuken, een ruime slaapkamer en diverse handige bergruimtes. Een ideale woning voor starters, alleenstaanden of stellen die comfortabel willen wonen op korte afstand van het historische centrum van Leeuwarden.
Indeling
Via de entree kom je binnen in de hal, die toegang biedt tot de verschillende vertrekken van de woning. Aan de voorzijde bevindt zich de ruime slaapkamer van circa 9,5 m². De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Aan de achterzijde ligt de lichte woonkamer met open keuken. Dankzij de brede raampartijen geniet deze ruimte van veel natuurlijk daglicht. De open keuken sluit naadloos aan op de woonkamer en biedt een fijne plek om te koken en te leven. Vanuit de woonkamer is tevens de praktische berging bereikbaar, ideaal voor opslag en het plaatsen van witgoed.
Locatie
De woning is gelegen in de populaire wijk Achter de Hoven, een prettige en centrale woonomgeving aan de rand van de binnenstad van Leeuwarden. Winkels, supermarkten, openbaar vervoer en uitvalswegen bevinden zich in de directe omgeving. Ook het bruisende stadscentrum met zijn gezellige horeca, winkels en culturele voorzieningen is eenvoudig bereikbaar, zowel per fiets als te voet.
Bijzonderheden
- Energielabel A
- Slaapkamer van goed formaat
- Centrale ligging nabij centrum van Leeuwarden
- Winkels, openbaar vervoer en voorzieningen op korte afstand
- Verkoper heeft notaris gekozen
- VvE aanwezig
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 180,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,500
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 40 m²
- Volume in cubic meters
- 130 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN G 17853
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda