This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-asterstraat-2/44450870/

Eye-catcherStarters opgelet: hoekwoning met ruime tuin in Leeuwarden!
Description
Starters opgelet! Deze woning aan de Asterstraat 2 in Leeuwarden is zeker een bezichtiging waard.
Deze hoekwoning beschikt over een lichte woonkamer, twee slaapkamers, een praktische keuken en een handinge bergzolder. De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt voldoende ruimte om een fijn zitje of terras te creëren. Daarnaast beschikt de tuin over een berging en een achterom.
Het is mooi wonen in Leeuwarden. De stad heeft een fijne sfeer, met een gezellige binnenstad, leuke winkels en genoeg plekken om even te zitten voor een kop koffie of een hapje. Tegelijk woon je hier ook dichtbij het groen en de rust van Friesland. Asterstraat 2 ligt in een rustige, prettige wijk waar je fijn kunt wonen. De buurt is groen en overzichtelijk, en voorzieningen zoals scholen, winkels en sportclubs zijn gewoon dichtbij. Ook het centrum van Leeuwarden is goed bereikbaar, zowel met de fiets als met de auto. Kortom, een fijne plek in een leuke wijk, in een stad waar je alles bij de hand hebt.
De indeling van de woning is als volgt:
Begane grond
Via de voortuin kom je binnen in de hal met meterkast en trapopgang. Vanuit hier loop je door naar de woonkamer aan de voorzijde van de woning. Dankzij de grote ramen voelt deze ruimte licht en prettig aan.
Aan de achterkant bevindt zich de keuken met aansluitend een tussenhal waar het toilet en de toegang naar de tuin zijn gelegen. Achter de keuken is nog een praktische berging aanwezig, ideaal voor extra opslag
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en de badkamer. Beide slaapkamers hebben een fijn formaat en veel natuurlijk licht. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt daarnaast over een vaste kast.
De badkamer is voorzien van een wastafel en een ligbad met douchevoorziening.
Zolder
Via een vlizotrap bereik je de bergzolder, een handige ruimte voor het opbergen van spullen.
Tuin
De woning beschikt over een voor- en achtertuin. De voortuin zorgt voor een verzorgde entree van de woning. De diepe achtertuin is grotendeels bestraat en daarmee onderhoudsvriendelijk aangelegd. Er is voldoende ruimte voor het creëren van een gezellig zitje of meerdere terrassen. Daarnaast beschikt de tuin over een achterom.
Bijzonderheden:
- Hoekwoning met mogelijkheden.
- Berging aanwezig.
- Beschikt over twee slaapkamers.
- Fijne badkamer met mogelijkheden.
- Ruime tuin met een achterom.
- De woning wordt geleverd onder de conditie “as is, where is”
- Overdracht vindt plaats bij De Werven Notarissen in Wolvega
Disclaimer
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld, veelal aan de hand van de door verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Dit geldt onder meer voor de opgegeven maten, oppervlakten, isolatie en ouderdom van technische installaties. Indien in de presentatie gebruik wordt gemaakt van artist impressions, dienen deze uitsluitend ter illustratie van mogelijke toekomstige situaties. Aan deze beelden kunnen geen rechten worden ontleend en hiervoor wordt door ons geen aansprakelijkheid aanvaard.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 169,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,449
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 69 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- Plot size
- 113 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Passive ventilation system
Energy
- Energy label
Cadastral data
- LEEUWARDEN F 4468
- Cadastral map
- Area
- 113 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda