This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-borniastraat-75/80853270/

Eye-catcherVolgend jaar 100 jaar, dat zie je er niet aan af, Meek it possible
Description
Wat een heerlijke woning op een mooie locatie aan de Borniastraat! Volgend jaar wordt dit huis 100 jaar oud, maar dat is er absoluut niet aan af te zien.
De woning heeft de afgelopen twee jaar meerdere modernisaties en verbeteringen ondergaan door de huidige bewoners, waaronder de volgende werkzaamheden:
* De oude badkamer op de begane grond is omgebouwd tot een toiletruimte met wasmachineaansluiting.
* Op de verdieping is van een kleine slaapkamer een moderne badkamer gemaakt.
* Deze badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
* Er is een nieuwe keuken geplaatst.
* De buitenzijde van de woning is geschilderd.
* De meterkast is gemoderniseerd.
In 2023 is er nieuwe dakbedekking aangebracht en is een nieuwe cv-ketel geplaatst.
Verder is de woning deels voorzien van kunststof kozijnen.
De ligging is natuurlijk heerlijk centraal hier. Net even buiten het centrum, prima wandelent te doen, en parkeren kan hier gewoon voor de deur en moet de de snelweg op richting bv Heerenveen of Groningen je bent in 10 minuten op de snelweg. Locatie, locatie, locatie.
Entree via de voordeur aan de straatzijde. Hal met meterkast, trapopgang en garderoberuimte.
Vanuit de hal is er toegang tot de woonkamer, eetkamer en keuken. De woonkamer aan de voorzijde beschikt over een fraaie erker, een karakteristiek kenmerk van woningen die aan het begin van de vorige eeuw zijn gebouwd.
Aan de tuinzijde bevindt zich een ruime eetkamer met voldoende plaats voor een grote eettafel om gezellig met familie en vrienden samen te komen. De keuken sluit hier naadloos op aan en is voorzien van een inbouwvaatwasser, oven, inductiekookplaat en een fraaie keramische spoelbak, geheel passend bij de stijl van de woning.
Achter de keuken bevindt zich een halletje met een deur naar de achtertuin en een deur naar het toilet. Voorheen was hier tevens de badkamer gevestigd, maar deze is verplaatst naar de verdieping, wat een praktische verbetering is. In de voormalige doucheruimte bevinden zich nu de aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Terug in de hal leidt de trap naar de verdieping. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime slaapkamer met vaste kast. Ook aan de achterzijde is een slaapkamer met vaste kast aanwezig. Verder is er een bergkast en een prachtige moderne badkamer. Deze is voorzien van een inloopdouche, een wastafelmeubel met lades en een toilet.
De tuin is heerlijk beschut en biedt volop privacy. Achter de woning bevinden zich geen directe achterburen. De stenen berging beschikt over een deur naar de achtergelegen steeg, waardoor er een eigen achterom aanwezig is, ideaal voor bijvoorbeeld het stallen van fietsen. De berging heeft een afmeting van circa 3,75 x 2,75 meter.
Bent u nieuwsgierig geworden en wilt u deze woning graag bezichtigen? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. Bel of mail ons gerust.
Meek it possible.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,976
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 300 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Hr (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- HUIZUM B 3855
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 44 m² (8.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and public parking
© 2001-2026 funda