This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-de-gealanden-31/43373676/

Description
Ben jij op zoek naar een ruime hoekwoning met vier slaapkamers, veel lichtinval én een heerlijke ruime tuin met eigen garage en overkapping? Dan is deze woning aan de Gealanden 31 in Leeuwarden absoluut een bezichtiging waard.
Deze ruime hoekwoning beschikt over circa 120 m² woonoppervlakte. Dankzij de gunstige hoekligging geniet je hier van extra privacy, een ruime tuin én volop mogelijkheden om de woning geheel naar eigen smaak te moderniseren. Door de jaren heen is de woning al op verschillende onderdelen verbeterd, waaronder vloerisolatie, de plaatsing van een cv-ketel (2018, eigendom) en airco.
De woonkamer is ruim opgezet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde. Hierdoor ontstaat een prettige woonkamer met direct zicht op de tuin. De geïsoleerde vloer zorgt bovendien voor extra comfort. De open keuken bevindt zich aan de voorzijde en is uitgerust met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en koelkast. Aansluitend vind je de praktische bijkeuken met wasmachineaansluiting en extra bergruimte.
De achtertuin is een fijne plek om te ontspannen. Met een terras, een overkapping en voldoende ruimte is het hier het hele jaar door goed vertoeven. Daarnaast beschikt de woning over een garage, ideaal voor opslag of het parkeren van je auto op eigen terrein.
Wonen in Leeuwarden
De woning is gelegen in de groene en ruim opgezette wijk Bilgaard, in het noorden van Leeuwarden. Hier woon je in een prettige woonomgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Denk aan winkels, scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer. Bovendien ben je binnen korte tijd in het gezellige stadscentrum en zijn de uitvalswegen richting de rest van Friesland goed bereikbaar.
Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte en mogelijkheden van deze woning.
Indeling van de woning:
Begane grond
- entree
- toilet met fonteintje
- hal met trapopgang
- lichte woonkamer (circa 28m²) met uitzicht op de tuin
- keuken v.v 4-pits gasfornuis, afzuigkap en koelkast
- ruime tuin met achterom
1e verdieping
- overloop
- 1e slaapkamer aan de voorzijde van de woning (circa 12m²)
- 2e slaapkamer aan de voorzijde van de woning (circa 10m²)
- 3e slaapkamer aan de achterzijde van de woning (circa 11m²)
- 4e slaapkamer aan de achterzijde van de woning (circa 12m²)
- badkamer v.v douchecabine, ligbad, toilet en wastafel
algemeen
- bouwjaar: 1968
- gebruiksoppervlakte wonen 120 m2 en inhoud 513 m3
- perceel 193 m2 eigen grond
- Hoekwoning
- energielabel: D (geldig tot 09-03-2036)
- centraal verwarmd middels cv-ketel, Remeha Tzerra uit 2018 (eigendom)
- aanvaarding: in overleg
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De Vos Makelaardij B.V. staat niet in voor de juistheid van de plattegronden en aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 279,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,325
- Year of construction
- 1968
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- Plot size
- 193 m²
- Volume in cubic meters
- 513 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and passive ventilation system
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN E 6524
- Cadastral map
- Area
- 193 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 91 m² (9.60 metre deep and 8.86 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda