This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-de-weeren-8/43393542/

Eye-catcherRuime 2-onder-1-kap woning met garage, dakterras en energielabel A!
Description
Ruime, moderne twee-onder-een-kapwoning met garage, dakterras én energiebesparende voorzieningen!
Welkom aan de Weeren 8 aan de noordrand van het geliefde Leeuwarden, met het uitgebreide winkelcentrum van Bilgaard en alle nodige voorzieningen dichtbij en het mooie Leeuwarder bos op loopafstand. Het is een autoluwe en derhalve kindvriendelijke straat met veel parkeerruimte voor gasten.
Kortom:
Een instapklare, uitstekend onderhouden twee-onder-een-kapwoning met garage, gelegen in een rustige buurt. Deze royale woning biedt comfort, moderne afwerking en verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten.
Pluspunten op een rij:
6 zonnepanelen (2012) met spaarpomp die energiebesparend werkt.
Zonnescreens aan de buitenzijde
De schuifpui, ramen 1e verdieping en de deur naar het dakterras beschikken over horren.
Riante garage met elektrische deur
Ruime oprit voor meerdere auto's en onderhoudsvriendelijke tuin met drainage
Fraai dakterras én een multifunctionele ruimte op de tweede verdieping
Volledig afgewerkte wanden en vloeren – instap klaar!
Indeling:
Begane grond
Via de entree kom je in een nette hal met modern toilet voorzien van fontein. De lichte en open keuken aan de achterzijde met schuifpui is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur: een inductiekookplaat, natuurstenen aanrechtblad, vaatwasser, combimagnetron, koelkast, vriezer én een handige close-in boiler.
De gezellige woonkamer aan de voorzijde heeft een glazen deur naar de hal wat zorgt voor veel lichtinval en een fijne verbinding met buiten. De linoleum vloer is modern, duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Praktische trapkast met planken biedt extra bergruimte.
1e verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers met vloerbedekking. De badkamer is strak en modern afgewerkt en beschikt over een hangend toilet, douche en badkamermeubel.
2e verdieping
Deze verrassend ruime verdieping die ideaal is als thuiswerkplek, hobbyruimte of extra slaapkamer. Voorzien van een laminaatvloer, witgoedaansluitingen, dakterras én een energiezuinige WTW-spaarpomp (Inventum). Ook de cv-ketel (Remeha, 2011) bevindt zich hier.
Buitenruimte
De fraai aangelegde tuin met vele fruitbomen beschikt over goede drainage . De steeg aan de zijkant is netjes en praktisch. De buitenzonwering zorgt voor verkoeling op warme dagen, en het buitenschilderwerk (2011) is strak en goed onderhouden.
Perceel oppervlakte is 225 m² eigen grond
Interesse?
Deze ruime woning combineert comfort, energiezuinigheid en een moderne uitstraling. Een perfecte gezinswoning met alles wat je nodig hebt – van een moderne keuken tot zonnepanelen en een fijne werkplek aan huis.
Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen door de ruimte en het wooncomfort van deze topper aan de Weeren 8 in Leeuwarden!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 397,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,058
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2011
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- Plot size
- 225 m²
- Volume in cubic meters
- 523 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
Cadastral data
- LEEUWARDEN E 7735
- Cadastral map
- Area
- 225 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 91 m² (9.63 metre deep and 9.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the west
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda