This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-mozartstraat-56/43984027/

Description
Welkom in de Componistenbuurt op de Mozartstraat 56. Deze gezellige en goed onderhouden tussenwoning staat in een rustige woonwijk, op een paar minuten fietsen van de binnenstad. Dit is een van de meest gewilde wijken in Leeuwarden, met veel voorzieningen op loopafstand en parkeergelegenheid voor de deur.
Graag neem ik je mee door de woning.
Via de verzorgde voortuin komen we binnen in de hal van de woning. Hier bevindt zich de trapopgang naar boven en de meterkast. Lopen we door, dan komen we in de sfeervolle en lichte woonkamer. De kamer is voorzien van een mooie houten vloer en een erker, die zorgt voor veel natuurlijk licht. De zithoek aan de voorzijde is ruim en licht, en aan de achterzijde is er ruimte voor een gezellige eethoek. Fijn is dat de eethoek grenst aan de knusse tuin. Door de openslaande deuren aan de achterzijde heb je een heerlijk uitzicht over de diepe tuin.
De keuken is netjes en functioneel, met veel kastruimte en een vijfpits gasfornuis – ideaal om heerlijk te koken. Via de keuken loop je door naar de ruime bijkeuken, met daarin het toilet en aansluitingen voor wasmachine en droger. Vanuit deze fijne bijkeuken heb je toegang tot de achtertuin. De achtertuin, gelegen op het noordoosten, is een fijne plek met veel ruimte en een handige achterom. Je kunt hier heerlijk genieten van het zonnetje.
We gaan naar de eerste verdieping. Op de overloop, die ook toegang geeft tot het balkon, bevinden zich twee ruime slaapkamers, een los toilet en de badkamer. De nette badkamer beschikt over een douche en een wastafel. De slaapkamer aan de linkerzijde van de woning loopt over de gehele lengte van de woning – heerlijk veel ruimte!
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Je komt uit op een ruime overloop met veel bergruimte. De grote zolderkamer is licht en comfortabel, met aan de achterzijde een dakkapel. Hier is voldoende plek voor het creëren van een hobbykamer, werkplek of extra slaapkamer.
Kortom: zie jij jezelf al wonen in deze heerlijke tussenwoning in de rustige en gewilde Componistenbuurt van Leeuwarden? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak.
Bijzonderheden:
- Rustige woonwijk met speelveld in de straat
- Schilderwerk buitenom net gedaan
- Diepe tuin met achterom
- Veel parkeergelegenheid
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,723
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
- Type of roof
- Hip roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- Plot size
- 123 m²
- Volume in cubic meters
- 377 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- LEEUWARDEN D 3891
- Cadastral map
- Area
- 123 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (12.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda