This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leeuwarden/huis-poelruit-73/43362897/

Eye-catcherOp een Mooi plekje gelegen in Aldlan-Oost! Kom kijken!
Description
Op een van de mooiste plekjes van Aldlan-Oost gelegen woning met berging.
Geniet van de zon met de tuin op het zuiden, aan het water met een prachtig zicht over het kanaal.
Deze woning staat aan rustige straat en de achtertuin is gelegen aan gemeentelijk groen en het kanaal. Het wijkcentrum is gelegen op een steenworp afstand en met een paar minuten wandelen sta je midden in de natuur.
Wil je snel een kijkje nemen? Dat kan! Ook in het weekend, op zaterdag en zondag! Deze woning kun je direct bezichtigen zonder de aanwezigheid van onze makelaar.
Plan je bezichtiging eenvoudig via de website van de woning (link in de brochure) en krijg toegang tot het huis op een dag en tijdstip dat jou het beste uitkomt.
Voor wie persoonlijk contact verkiest, is dat natuurlijk ook mogelijk. Bel de verkopende makelaar voor het inplannen van je bezichtiging of klik op de knop "plan een bezichtiging".
Indeling:
Je komt binnen in de hal, hier bevinden zich de meterkast, provisiekast en het toilet.
De ruime woonkamer heeft veel licht en prachtig uitzicht door de grote schuifpui naar de achtertuin. De open keuken is eenvoudig ingericht en uitgerust met een recht keukenblok.
Je komt op de eerste verdieping direct in een open kamer, deze ruimte is ideaal als thuiswerkplek of studeerhoek.
Via de overloop komen we in de drie ruime slaapkamers. De badkamer is uitgerust met een ligbad tweede toilet en wastafel.
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping, met een overloop waar de Intergas CV-ketel (ouder dan 15 jaar) staat. Tot slot op de 2e verdieping de ruime vierde/ vijfde slaapkamer met groot dakvenster.(dakvenster dient vervangen te worden)
Buiten:
De vrij gelegen achtertuin biedt volop mogelijkheden om van het buitenleven te genieten. De achtertuin, op het zonnige zuiden gelegen, prachtig aan het groen en het kanaal. De berging bevindt zich aan de voorzijde van de woning.
De woning ligt aan openbaar groen en er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt. Op korte afstand vind je diverse voorzieningen, zoals scholen voor basis- en voortgezet onderwijs.
Bijzonderheden:
- Dakpannen zijn in 2025/2026 vervangen.
- School en buurtwinkelcentrum in directe omgeving.
- Projectnotaris: Van Buttingha Netwerknotarissen.
De verkoper heeft de woning niet zelf bewoond. Hierdoor zijn aanvullende voorwaarden van toepassing, die je kunt downloaden van de eigen website van de woning (zie brochure voor de link). De koopovereenkomst komt pas tot stand na uitdrukkelijke toestemming van de directie van Vesteda Investment Management B.V., wat blijkt uit het ondertekenen van de koopovereenkomst.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,543
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Plot size
- 128 m²
- Volume in cubic meters
- 431 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HUIZUM G 5716
- Cadastral map
- Area
- 128 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, alongside waterfront, in residential district and open location
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda