This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-hoge-rijndijk-272-f/43828929/

Description
In Karakteristiek gebouw gesitueerd ruim appartement met hoge plafonds en veel licht inval
Hoge rijndijk 272-F, Leiden
Ruim appartement, met in totaal 5 ruime kamers en hoge plafonds, aan de rand van Leiden. Een riante ruimte dat zich in een kleinschalig appartementengebouw aan een karakteristieke oude straat bevindt. Het centrum is binnen 2 km. Evenals veel eetgelegenheden, een ziekenhuis, Polderpark Cronesteyn, sportverenigingen, verschillende basisscholen, middelbaar onderwijs op korte afstand. Voor de langere afstanden: bushaltes direct in de straat en aansluiting op de A4 binnen een aantal minuten met de auto. Rustige ligging net buiten het centrum van Leiden met alle voorzieningen van de stad op loopafstand.
Het appartement: ruime hal met lichte kleuren, apart toilet met daarnaast gesitueerd de badkamer met douche. De ruime woonkamer wordt versterkt door de lichte kleuren. Vanuit de centrale hal is tevens de toegang naar de aparte keuken met alle keuken apparatuur waaronder vaatwasser, koelvriescombinatie, oven en kookplaat.
Het appartement is voorzien van een badkamer met douche en een wastafel. 4 ruime slaapkamers, met natuurlijk lichtinval en voldoende ruimte – alle slaapkamers zijn eventueel aan te passen naar een hobbykamer, studeerkamer of kantoorruimte aan huis.
Appartement is goed onderhouden en voorzien van veel lichtinval en ruimtelijke indeling. `de 4 grote (+/- 23m2) slaapkamers breiden het aantal mogelijkheden voor de woning sterk uit. Gemakkelijk aan te passen naar een appartement voor een volledig gezin of appartement met mogelijkheden om vanuit huis een onderneming te draaien.
Het huis is in 2012 volledig gerestaureerd waarbij brandveiligheid, geluidsisolatie en elektriciteit naar de laatste standaarden zijn gebracht. Hierbij zijn ook de muren en plafonds opnieuw afgewerkt en geschilderd. Het geheel is voorzien van een houten laminaatvloer en kan direct worden betrokken.
Een centrale fietsenberging aanwezig!
Aanvaarding in overleg
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 575,000 kosten koper
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,591
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 286.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 611 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (2017, in ownership)
Cadastral data
- LEIDEN O 5623
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- LEIDEN O 5623
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 286.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Photos 43
© 2001-2026 funda










































