This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-jan-luykenlaan-209/89336574/

Description
Ruim en licht 3-kamer (voorheen 4) appartement met fenomenaal uitzicht op Park Kweeklust.
Welkom in dit stijlvolle en energiezuinige 3-kamer appartement met Energielabel A! Oorspronkelijk had de woning 4 kamers. Voor wie behoefte heeft aan meer ruimte kan dit eenvoudig weer in die staat terugbrengen. ideaal voor wie behoefte heeft aan een extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Wat dit appartement verder écht bijzonder maakt, is het prachtige, groene uitzicht op het rustgevende Park Kweeklust. Elke dag genieten van het groen, de seizoenen zien veranderen vanuit je eigen woonkamer – dat is wonen met een plus.
Binnen tref je een moderne open keuken, volledig uitgerust en perfect geïntegreerd in de leefruimte, wat zorgt voor een open en ruimtelijk gevoel. De moderne badkamer is strak afgewerkt en biedt comfort en luxe. Door het gehele appartement ligt een stijlvolle houtlook laminaatvloer, wat zorgt voor een warme en rustige uitstraling. Samen met de energiezuinige voorzieningen maakt dit het appartement helemaal van deze tijd. Niet te vergeten..Dit appartement is tevens voorzien van een ruime berging op de begane grond en een groot balkon op het zuid/zuidoosten!
Op uitstekende locatie en op loopafstand van het Centraal Station, LUMC , Bio Science park maar ook vlakbij de historische en gezellige binnenstad van Leiden. Met de auto bent u in enkele minuten via de A44 op weg naar de grote steden als Amsterdam, Den Haag en Rotterdam.
Indeling:
Begane grond:
Centrale entree met bellenplateau, brievenbussen, lift en trappenhuis.
Tweede verdieping:
Via de afgesloten en daarmee beveiligde entree van het complex kom je bij de woning, waar je binnenstapt in een ruim en verzorgd entree met meterkast en garderobe. Vanuit hier betreed je de royale en lichte woonkamer met open keuken. Wat direct opvalt, zijn de grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval én een fenomenaal uitzicht op het groene Park Kweeklust. De woonkamer is afgewerkt met een fraaie houtlook laminaatvloer en strakke wanden, wat zorgt voor een warme en moderne uitstraling. De open keuken is van alle gemakken voorzien en beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gasstel, vaatwasser, oven en een koel-vriescombinatie. Daarnaast is er volop kastruimte voor al je keukengerei. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot een ruime tussenhal, die leidt naar twee volwaardige slaapkamers (voorheen drie), een separaat toilet en een moderne badkamer. Beide slaapkamers bieden veel daglicht, zijn afgewerkt met dezelfde nette laminaatvloer en bieden voldoende ruimte voor een grote kast. De achterste slaapkamer heeft bovendien toegang tot een royaal balkon op het zuid/zuidoosten, waar je kunt genieten van de ochtend- en middagzon én van het rustgevende uitzicht op Park Kweeklust. De strak betegelde badkamer is modern ingericht met een ruime inloopdouche voorzien van zowel een stort- als handdouche, een stijlvol wastafelmeubel en de aansluitingen voor wasmachine en droger.
Goed om te weten:
*Bouwjaar: 1971
*Gebruiksoppervlak wonen: 84m²
*Externe bergruimte: 10m²
*Gebouw gebonden buitenruimte: 9m2
*Inhoud: 296m³
*Energielabel A
*Gezonde en actieve VvE.
*Bijdrage VVE: €230,- per maand
*Voorschot stookkosten: €93 per maand
*Totale VVE kosten inclusief voorschot stookkosten: €323,- p.m.
*Geheel voorzien van dubbelglas en HR++ glas
*Voorzien van een berging op de begane grond
*Prachtig uitzicht op het ‘’Park Kweeklust’’
*Parkeergelegenheid voor de deur
*Oplevering in overleg
Ouderdoms- en asbestclausule van toepassing
(deze clausules hanteren wij standaard bij objecten gebouwd voor 1995)
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 370,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,405
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 230.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1971
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 296 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and energy efficient window
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- LEIDEN X 4381
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 230.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda