This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-lage-morsweg-23/44411456/

Description
Dit moderne 2-kamer appartement op de begane grond beschikt over een lichte woonkamer met open keuken, één slaapkamer en een moderne badkamer. De woning is gelegen aan een leuke straat, met winkels en diverse voorzieningen om de hoek. Het centrum van Leiden en centraal station bevinden zich op 5 minuten fietsen.
- 2 kamer appartement
- Begane grond
- Open keuken
- Moderne badkamer
- Praktische opbergruimte
- Nabij centrum Leiden
- Groene woonomgeving met onder meer Park Kweeklust in de wijk.
- Schiphol, Amsterdam en Den Haag makkelijk te bereiken via de A44
Indeling:
Bij binnenkomst in de hal bevinden zich twee praktische bergruimtes, waarvan één met aansluitingen voor de wasmachine en droger. De keuken sluit hier naadloos op aan en is stijlvol afgewerkt met grijsbruine kastjes en een donker werkblad. Daarnaast beschikt de keuken over diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, combi-oven, elektrische kookplaat, afzuigkap en vaatwasser.
Vanuit de keuken loopt de woning vloeiend over naar de ruime en sfeervolle woonkamer, waar de grote raampartijen zorgen voor een aangename hoeveelheid daglicht en een open, lichte uitstraling.
Direct naast de entree bevindt zich de ruime slaapkamer. Aan de andere zijde bevindt zich de moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en zwevend toilet.
Ligging:
De woning is gelegen aan de Lage Morsweg in de populaire Morswijk. Het centrum van Leiden, Leiden Centraal, winkels en diverse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Dankzij de gunstige ligging zijn ook uitvalswegen; zoals de A4/A44/N206 goed bereikbaar.
Bijzonderheden:
- VvE kosten €75,-
- Energielabel D; dankzij recent aangebrachte spouwmuurisolatie zijn de isolatiewaarden verbeterd. Deze maatregel is nog niet verwerkt in het huidige energielabel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 329,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,672
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 75.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1931
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Volume in cubic meters
- 187 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- LEIDEN R 1906
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 75.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda