This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-lasserstraat-182/43251151/

Description
Gelijkvloers wonen maar toch genieten van veel leefruimte (circa 80m2)? Op de eerste verdieping is dit 3 kamerappartement in de verkoop gekomen. Het appartement beschikt over een ruime woonkamer met halfopen keuken, badkamer met douche, ligbad en wastafel, apart toilet, 2 slaapkamers en een aparte kast met opstelplaats cv-ketel, wasmachine en mechanische ventilatiebox. U beschikt bovendien over een balkon en loggia op het zuiden, waar u heerlijk kunt genieten van de zon. In de onderbouw bevindt zich een eigen berging evenals een eigen parkeerplaats in de gemeenschappelijke parkeerkelder. Wanneer komt u dit ruime appartement bezichtigen?
U woont zeer centraal op loopafstand van winkelcentrum De Luifelbaan en het centrum! Ook sport- en recreatievoorzieningen, het Bio Science Park, LUMC, Universiteit Leiden en scholen zijn gemakkelijk bereikbaar. De bruisende binnenstad ligt op loopafstand en is rijk aan restaurants, terrassen, musea en (film)theaters. Daarnaast woont u gunstig ten opzichte van openbaar vervoer met bushaltes op loopafstand. Reist u liever met de trein dan kunt u reizen vanaf de NS-stations Lammenschans, De Vink en Leiden Centraal. Via de A4, A44 en N11 heeft u gemakkelijk toegang tot steden als Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Amsterdam.
Indeling van de woning:
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree/hal met brievenbussen, bellentableau en intercominstallatie. Via de lift of trapopgang kunt u het appartement op de eerste verdieping bereiken. Uw eigen parkeerplek en berging bevinden zich in de onderbouw van het complex.
Appartement:
Entree, ruime hal met garderobe, meterkast, toilet en kast met opstelplaats cv-ketel, wasmachine en mechanische ventilatiebox. Vanuit de hal heeft u toegang tot de woonkamer, de badkamer en de twee slaapkamers.
De woonkamer is voorzien van een houten visgraadvloer met bies en geeft toegang tot het balkon op het zuiden. Tevens is er volop daglicht en ruimte! Er is meer dan genoeg ruimte voor het creëren van zowel een zit- als een eethoek. De half open keuken is voorzien van inbouwapparatuur.
Verder beschikt het appartement over 2 ruime slaapkamers met vrij uitzicht en een badkamer met douche, ligbad en wastafel.
Buiten:
Het overdekte balkon / loggia is gelegen op het zuiden. Hier kunt u heerlijk genieten van de zon!
Bijzonderheden:
- ruim appartement gelegen op de eerste verdieping;
- lichte woonkamer door vrijwel gehele glazenpuien;
- energielabel A;
- balkon en loggia op het zuiden;
- twee slaapkamers;
- badkamer met douche, ligbad en wastafel;
- lift aanwezig;
- eigen parkeerplaats in de parkeerkelder;
- berging in de onderbouw;
- verwarming en warm water door middel van cv-ketel;
- op loopafstand van winkelcentrum De Luifelbaan en het centrum van Leiden;
- volledig geïsoleerd (energielabel A);
- recent zijn een deel van de kozijnen (kunststof) vervangen met HR Triple glas;
- actieve V.v.E., bijdrage € 270,- per maand.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in de regio vindt u op Funda.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,253
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 270.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 79 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 18 m²
- Volume in cubic meters
- 259 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and mechanical ventilation
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- LEIDEN O 5191
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Underground parking and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, parking on private property and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 270.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda