This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiden/appartement-maalderijstraat-51/43937381/

Description
Gelegen aan de Maalderijstraat in De Waard in Leiden vinden we dit mooie 2-kamer appartement in de Silotoren van de oude meelfabriek. Het appartement ligt op de 7e verdieping en heeft een prachtig uitzicht over Leiden en de Zijlsingel. Het is een monumentaal pand en cultureel erfgoed en de ligging is ideaal, niet te ver van het gezellige centrum en aan het water met meerdere parken in de buurt. Dit is echt uniek wonen, midden in de stad!
Deze oude fabriek is van top tot teen gestript en van binnen helemaal opnieuw opgebouwd. Dus een duurzaam appartement van alle gemakken voorzien met bijvoorbeeld een WTW, vloerverwarming, vloerkoeling en gasloos. Helemaal van nu dus.
Het appartement is van binnen nog niet helemaal af. Er moet bijvoorbeeld nog een keuken komen, de muren moeten nog afgewerkt worden en de vloer ligt er nog niet in. Dit maakt wel dat u de woning geheel naar eigen smaak kunt laten afwerken. Er is oa een lichte speelse woonkamer met (nog niet geplaatste) open keuken die zich kenmerkt door vele raampartijen van vloer tot plafond, een balkon met ligging op het zuiden, er is een slaapkamer met ook weer die kenmerkende ramen en de badkamer grenst direct aan de slaapkamer.
Het hele complex ademt luxe en staat er prachtig bij, met ook de binnentuin met leuke tentjes op de plint. Kortom een top appartement op een toplocatie. Kom gauw langs voor een bezichtiging.
Indeling
Begane grond complex
Afgesloten entree met video intercom, brievenbussen, toegang tot de lift en het trappenhuis.
Appartement 7e verdieping
Luxe afgewerkt portiek. Het entree komt uit op een hal met de garderobe, het toilet, een kast met de WTW, een kast met de aansluiting voor de wasmachine en droger en vervolgens de woonkamer met (nog niet geplaatste) open keuken. De woonkamer heeft hoge raampartijen, toegang tot het balkon en toegang tot de slaapkamer. De slaapkamer heeft toegang tot de badkamer die voorzien is van een wastafelmeubel en ruime inloopdouche.
Kenmerken
- Uniek appartement op een unieke locatie
- Gelegen in een luxe complex
- Prachtig uitzicht over Leiden
- Slaapkamer met aangrenzende badkamer
- Lichte woonkamer met hoge ramen
- Vloerverwarming, -koeling, WTW en gasloos
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,653
- Status
- Sold under reservation
- VVE (Owners Association) contribution
- € 170.74 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2024
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 159 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 7th floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat recovery unit
- Hot water
- Geothermal heating
Cadastral data
- LEIDEN C 2496
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 170.74 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 50
Floorplans
© 2001-2025 funda


















































