This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/leiderdorp/appartement-wilddreef-16/17262194/

Description
Zeer ruim en licht 4-kamer appartement met een groot zonnig balkon en een privé berging op de begane grond. Dit verrassend ruime appartement is zeer fraai gemoderniseerd. Het appartement ligt op de 1e verdieping van een verzorgd appartementengebouw met liftinstallatie.
De locatie is ideaal ten opzichte van onder andere de winkels, medische faciliteiten, sportaccommodaties, scholen (waaronder een internationale school). Het Park de Houtkamp is op loopafstand, dit is een ideale plek om lekker te wandelen of te lunchen. Het Winkelhof is in een paar minuten te lopen te bereiken. Op ongeveer 100m afstand van het appartementengebouw zijn twee bushaltes. Het historische stadscentrum van Leiden bereikt u in ca. 15 minuten fietsen. Door de centrale ligging van Leiderdorp in de randstad en de gunstige afstand tot de snelweg A4, is dit ook een ideale locatie om eenvoudig met de auto Den Haag, Schiphol of het centrum Amsterdam te bereiken.
Indeling
Begane grond:
Afgesloten centrale hal met brievenbussen- en bellentableau, toegang tot de lift of via de trap naar de eerste verdieping. Eigen ruime berging in de onderbouw.
1e etage:
Entree, hal, bergkast, garderobe en vernieuwde meterkast (7 gr). Grote lichte woonkamer met toegang tot het balkon en aan de voorzijde een halfopen keuken. De moderne keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals: Combi-oven, vaatwasser, 4-pits gaskookplaat, RVS afzuigkap, koelkast, vriezer, spoelbak en afgewerkt met mooi werkblad. Tevens is hier de opstelplaats voor de boiler, wasmachine en droger. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de 1e grote slaapkamer aan de voorzijde en deze heeft een mooie en-suite badkamer. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en een grote wandkast. Vanuit de badkamer heeft u ook toegang tot een 2e hal met toegang tot de 2 andere andere slaapkamers gelegen aan de balkonzijde, hier is ook het moderne toilet met fonteintje. Deze ruimte is ook vanuit de woonkamer bereikbaar en er is nog een ruime bergkast aanwezig.
Buiten:
Er is een zonnige balkon gelegen op het zuidwesten met elektrisch zonnescherm. Het balkon is bereikbaar vanuit de woonkamer.
Goed om te weten:
De woning is zonder klussen te betrekken
Van deze woning is ook een eigen website beschikbaar. Met behalve de foto's op groot formaat ook allerlei handige tools. Ook de relevante documentatie kunt u hier vinden. Download de brochure om naar deze site te gaan!
Kom kijken en laat je verrassen!
Kenmerken:
- Bouwjaar: 1968
- Woonoppervlakte: 91m2
- Inhoud: 295m3
- De woning is compleet voorzien van dubbel glas
- De woning is gelegen op de 1e etage
- Warm water via eigen boiler
- Blokverwarming aanwezig
- Separate berging in de onderbouw
- Actieve VVE € 434,58 per maand, waarvan €107,00 aan voorschot stookkosten
Vraagprijs: € 399.000,- K.K. | Oplevering: in overleg
Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een asbest en ouderdom clausule.
NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 399,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,385
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 434.35 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- LEIDEN A 9516
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- LEIDEN A 9516
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 434.35 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda